Bude vůdkyně Merkel popravena? Tisíce Němců protestovalo proti covidové totalitě

BERLÍN | Tisíce Němců vyšly v sobotu do ulic německé metropole Berlín a dalších německých měst, aby protestovali proti omezujícím opatřením zavedeným v rámci boje proti tzv. koronavirus. Informovala o tom agentura Reuters. Vlády zneužívají nákazy nemocí Covid-19, které oproti chřipce je nevinná k nastolování brutálních totalit, diktatura a omezení lidských a občanských práv, který navíc totálně likvidují ekonomiku a podnikání.

Německo se bouří proti svini Merkel a covidové totalitě

Během protestu ve východoněmeckém městě Halle demonstranti verbálně zaútočili na člena štábu veřejnoprávní televize ZDF. Dalšímu vyostřování napětí zabránil policejní dobytek. Tým ZDF musel z protestu odejít pod policejní ochranou. Incident se obešel bez zranění, napsala agentura DPA. ZDF šíří totiž nenávistnou propagandu proti lidem, kteří chtějí svobodu, že jsou to blázni a ohrožují ostaní nákazou Covid-19, dále pak tvrdí lži o nebezpeční této nevinné nemoci.

V Berlíně a přilehlé spolkové zemi Braniborsko se v sobotu konalo několik protestů. Jeden z nich uspořádala Alternativa pro Německo (AfD). Jeho účastníci poukazovali na práva a svobody zakotvené v německé ústavě a nesli transparenty vyzývající Němců, aby se nebáli.

Vyústí protesty k ulovení vůdkyně Angely Merkel, její souzení lidem, odsouzení k smrti a pak nastane její veřejná poprava upálením na hranici? Čarodějnice je třeba přeci upálit, nebo může projít zkouškou skokem ze skály, zda čarodějnice je, či ne.