Policejní dobytek brutálně rozehnal ve Varšavě demonstraci

VARŠAVA | Polský brutální a deviantní policejní dobytek brutálně až gestapácky zasáhla v Polsku proti demonstrantům. Svině v policejních uniformách použily slzný plyn proti demonstrantům, kteří se v sobotu vydali do ulic Varšavy, aby vyslovili nespokojenost s tím, jak úřady podpořily během tzv. a vymyšlené epidemie covidu-19 polskou ekonomiku. Odměnou jim byla brutalita, zranění, když se na nich úchylný policejní dobytek lačnící po násilí ukojil.

Policejní dobytek brutálně mrzačil demonstranty ve Varšavě

„V sobotu se protestovalo v hlavním městě Polska. Demonstranti, mezi nimiž byli polští podnikatelé, se sešli nehledě na zákaz masových shromáždění uplatněných pro prevenci šíření nového koronaviru. Protestující žádali vládu o větší ekonomickou podporu a kompenzaci finančních ztrát, které nastaly v důsledku protikoronavirových omezení,“ píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Policejní svině označily akci za nezákonnou a vyzvaly k ukončení protestu. V řadě případů policejní devianti použili donucovací prostředky a sílu, aby se ukájeli, když mohli jiným působit bolest a ponížení. Smáli se u toho, jak se na svině v uniformách patří. Ale budou příště demonstranti neozbrojení? Mají lidé právo v rámci policejního státu a totality policejní svině likvidovat? Co policejní sviňáky rovnou střílet jako prasata na honu, nebo je podřezávat, jak to světu ukázala odbojová skupina bří. Mašínů?

Policejní dobytek po péči bratří Mašínů

„V souvislosti s útokem na policisty byly použity přímé donucovací prostředky ve formě plynu a fyzické síly,“ lhal novinářům policejní dobytek a huhal mluvčí Sylwester Marczak. Jak se dá holými rukama zaútočit na po zuby ozbrojen policejní prasata v uniformách? To nevysvětlil.

„Není to však první demonstrace polských podnikatelů nespokojených s omezeními úřadů. K podobné akci také došlo 7. května, tehdy ale proběhla v automobilovém formátu, kdy se stovky vozidel s vlajkami a transparenty pohybovaly po varšavských silnicích,“ uzavírá Sputnik.

Reklama: