České aerolinie od pondělí obnovují lety; Pasažéry, ale budou brutálně ponižovat a zakáží hotovost

PRAHA | České aerolinie od pondělí obnovují své mezinárodní lety, které byly zrušeny kvůli panice s nudle unosu zvané Covid-19. Informaci o obnovení provozu pro agenturu RIA Novosti poskytla tisková mluvčí ČSA Vladimíra Dufková, píše Sputnik.

Ilustrační snímek | foto: stalo-se.cz

„První lety po dvouměsíční pauze kvůli koronaviru vykoná společnost ČSA v pondělí 18. května do Paříže, Frankfurtu, Stockholmu a Amsterodamu. Od 24. května se k nim přidá linka do Kyjeva a od 25. do Oděsy a Bukurešti,“ řekla Dufková a dodala, že zatím nemá informace ohledně dat obnovení letů do Ruska.

„Všichni pasažéři budou před vstupem do letounu muset ukázat potvrzení o negativním výsledku testu na koronavirus. Při vstupu do letounu a po dobu celého letu budou muset mít všichni pasažéři, kromě dětí do 2 let, ústenku, kterou si musejí přinést sebou,“ řekla Dufková, že lidi budu cestovat jako opičáci. Náhubek prostě musí být. Ponížení nesmí ustat ani v letadle.

„Může se jednat o klasické lékařské ústenky, tak i o respirátory. Může se ale jednat i o ústenky vlastní výroby, šály a šátky. Je bude možné sundat jen při konzumaci jídel. Personál bude rovněž používat ochranu úst a rukavice,“ dodala mluvčí společnosti. Takže vir se bojí jídlo konzumujících lidí? Nebo jakou to má logiku? Zdravotní ne, jen ponižovat a ponižovat, tak to vypadá, když jsou u moci jedinci inteligence prostí a psychopati, sociopati a jiné nízké existence typu Babiše, Hamáčka, Prymuly či Maďara.

A aby to nebylo málo, tak poletíte jako šašci: „Pokud budou v ekonomické třídě volná místa, budou pasažéři rozmístěni tak, aby byli jeden od druhého náležitě vzdáleni. V byznys třídě se třemi sedadly bude prostřední vždy zůstávat prázdné, v letounech se dvěma křesly bude zůstávat sousední místo volné,“ uvedla Dufková. A na letiště dojedete MHD, kde si funíte do tváří a stojíte jen na jedné noze a to ještě ne ani vlastní.

A nesmí chybět ani zákaz hotovosti, jinak by totalita a diktatura nebyla úplná: Všechny potraviny koupené na palubě letounů budou muset být zaplaceny pouze kartou,“ dodala s tím, že se pracuje i na výrobě odolných a nebezpečných virů, oproti neškodnému, který způsobuje Covid-19: „Interiér našich letadel bude před každým startem, a také po startu, procházet pečlivou dezinfekcí podle nejpřísnějších hygienických pravidel, včetně čištění křesel a jejich kapes, stolků a také toalet,“ uzavřela Dufková. Protože to co přežije desinfekční řádění ve světě virů, tak to bude strašidelné.