Vivat Orbán! Maďarsko zákonem zakázalo úřední registraci změny pohlaví. Úchylům nasrat!

BUDAPEŠŤ | Maďarský parlament v úterý schválil opatření, kterým zakázal úřední registraci změny pohlaví a právní uznání nové identity „transgenderových osob“, informuje AP o tom, že úchylové a jiní devianti mají v Maďarsku smůlu. Úplná změna biologického pohlaví není možná, píše slovenský konservativní deník HlavnéSprávy.sk o obraně normálních a tradičního světa v Maďarsku, před zhovadilými devianty.

odporný deviant

Novelu zákona, podle které má být v matrice a v dokladech totožnosti uvedené „biologické pohlaví založené na jeho primární charakteristice a genomu“, přijali poslanci maďarského parlamentu poměrem hlasů 134 k 56. Hlasování se zdrželi čtyři poslanci.

Nové znění zákona neumožňuje transgenderovým deviantům změnit si jméno a získat doklady, které odpovídají jejich nové zprzněné identitě. Pozměňovací návrhy byly součástí velkého legislativního balíčku, který parlamentu předložil místopředseda vlády a předseda Křesťanskodemokratické lidové strany Zsolt Semjén.

„Vzhledem k tomu, že úplná změna biologického pohlaví není možná, v zákoně je třeba uvést, že nelze provést takovou změnu ani v matrice,“ píše se ve vysvětlení k pozměňovacímu návrhu.