Turecký terorismus v Sýrii formou „spálené země“ a pokusem o vyvolání hladomoru

PRAHA | Spálená země, tak zní nadpis komentáře popisující nelidské praktiky mu-slimáckého Turecka, které páchá v Sýrii na Kurdech pokusy o genocidu a to i formou válečného zločinu a teroristické aktivity „spálené země“, kdy tamním Kurdům vypaluje pole a likviduje tak zemědělskou produkci. Chtějí vyhladit Kurdy i pomocí hladomoru.

Prasečí rypák jako vůdce mu-slimáků

„Už nejméně druhý rok neustále se opakující scény, které budí hněv a beznaděj. Zapalování úrody jako způsob, jak vyhnat obyvatele, kteří už nebudou chtít čelit ničení svého úsilí a své obživy,“ píše poslanec Evropského parlamentu MUDr. Ivan David.

Dále dodává, že se blíží sklizeň a opět hoří kurdská pole v oblasti Rojava na severu Sýrie, která je obývána převážně Kurdy. „Zapalují je turečtí vojáci a džihádističtí žoldáci, kteří jsou jejich spojenci,“ konkretizuje zločince a lidské zrůdy.

Ivan David v Evropském parlamentu

Svůj popis situace, kdy Turci páchají v Sýrii válečné zločiny a zločiny proti lidskosti na úrovni nacistických a essesáckých zločinců, uzavírá slovy: „Kurdové volají o pomoc, protože sami to nezvládnou. Pro obyvatele Rojavy je to obrovská tragédie. Kurdové žijí hlavně ze zemědělství a čekají na sklizeň po celý rok.“

Měl by za to vše být Recep Tayyip Erdoğan odsouzen mezinárodním válečným tribunálem k střelení do lebky kulkou smočenou v prasečí krvi, jak by se pro toho zrůdného satana skříženého s prašivým psem a nečistým prasetem slušelo?

Najdi jeden rozdíl

Reklama: