Policie v akci; šaškovat a zastrašovat

Po nedávném úspěšném zátahu PČR proti vodákům, kdy při 558 kontrolách na českých řekách, přehradách, potocích a kalužích bylo přistiženo šest vůdců malých plavidel pod vlivem alkoholu, z čehož jeden řídil polovyfouklou plovací matraci ve vlastním bazénu, což označila policejní mluvčí za zvlášť společensky nebezpečné chování, přikročila policie na další level.

Zbyněk Passer | foto: Ivana Haslingerová ( Fragmenty © 2017)

Po vodácích, kuřácích a cyklistech na Pálavě přišly na řadu ryby. Již delší dobu upozorňují aktivisté a neziskové organizace na nutnost zregulovat alkoholismus ryb. Policie dle slov své mluvčí musí konat, neboť přijímá stále více oznámení občanů, že ty ožralé ryby hulákají z vody jako na lesy a ruší tak klid a mír střízlivých plavců – nekuřáků.

Policie proto provedla překvapivý zásah na několika vodních tocích, z nichž se nám podařilo získat i níže uvedený záběr.

Dle zdroje uvnitř Roberta Šlichty provede po volbách nový policejní prezident s krycím názvem Ušatec zásah proti organizované skupině opilých krtků, kouřících uvnitř nor na veřejných místech.