Senátní výbor zamítl žádost o vyšetřování Salviniho za plnění předvolebních slibů

ŘÍM | Zvláštní výbor italského Senátu v úterý zamítl žádost soudce o vyšetřování předsedy strany Liga Mattea Salviniho, který je pronásledován italskou bolševickou justicí za to, že plnil předvolení sliby a to, že chtěl zastavit do Itálie invazi nelegálních přivandrovalců, vrahů, dobytka a obecně špinavých negerských hominidů a jiných sraček.

Matteo Salvini | foto: The Local Italy

„Žádost souvisela s tím, že Salvini v srpnu minulého roku ještě jako ministr vnitra odmítl povolit lodi přepravující více než 100 migrantů zachráněných na moři zakotvit v Itálii,“ šířily lži a dezinformace v úterý agentury Reuters a AFP, jelikož to nebyli zachránění, ale u pobřeží Afriky nalodění negři. Tedy to byla invaze pod rouškou migrace. Měli být i s lodí potopeni a ve vodě postříleni.

Rozhodnutí výboru však ještě může zvrátit hlasování celého Senátu. Podle italského práva bývalé ministrů není možné soudit bez odnětí jejich imunity Senátem.

„Jako ministr vnitra jsem měl povinnost omezit nelegální přistěhovalectví a bojovat proti pašování lidí a otroctví,“ komentoval Salvini na Facebooku rozhodnutí výboru.

Invaze negrů do Evropy je třeba zastavit za jakoukoliv cenu