Mu-Slimácká prasnice zaútočila na Floridě na policajta nožem. Odstřelil ji jako čubku na místě

TEMPLE TERRACE | Policista ve městě Temple Terrace v americkém státě Florida zastřelil v pátek mu-slimáckou prasnici, která na něj zaútočila řeznickým nožem. O odstřelu mu-slimácké feny informovala dnes agentura AP.

https://youtu.be/8MnMkP8eY50

K útoku prasnice došlo před radnicí. O útoku informoval média na tiskové konferenci šéf místní policie Kenneth Albano. Podle jeho slov 21-letá Heba Momtaz Al Azhari přišla před radnici a z dosud neznámých důvodů zaútočila nožem na policistu.

Útok mu-slimácké prasnice

Policie útočníci odstřelila na místě. „Policista, jehož žena napadla, utrpěl zranění, které však nejsou život ohrožující,“ uzavírá AP.

Následně vyšlo najevo, že odstřelená prasnice byla příbuzná teroristy Muhammeda Momtaz Al-Azhari, který je už ve vězení, jelikož seděl tři roky ve vězení v Saúdské Arábii za pokus o připojení k islámskému státu v Sýrii se svým otcem a dvěma kumpány. Koncem roku 2018 se vrátil do Spojených států a později se přestěhoval do Tampy. Nyní je ve vězení Pinellas County na žádost federálních agentů.

Policejní oddělení Temple Terrace spolupracuje s ministerstvem spravedlnosti na Floridě a úřadem šerifa v Hillsborough County, aby incident prošetřil, informoval Albano a vše uzavřel slovy: „Chceme, aby bylo jasné, že to nebylo vyprovokováno.“

Reklama: