Špína a jiní havloidi v akci

Nejen TV Nova hledá svou superstar. Obdobnou soutěž vyhlásili také naši havlojedi ve svém bulvárním obskurním měsíčníku, který je obdobou nacistického štvavého plátku Der Stürmer. Revue FORUM (nebo snad Fór a rum) a jeho věčně zoufalý šéfredaktor Pavel Šafr hledá prozápadního prezidenta.

Jan Kopal

Nebohý pudlík Šafr správně tuší, že je to mise pro sebevražedný oddíl. Hned v úvodu se řečnicky ptá, zda mají vůbec nějakou šanci a k čemu je vlastně prezident. Pak dá s enormní námahou dohromady trojici zoufalců ve složen Miroslava Němcová, Pavel Fischer a Petr Pavel. Dokonce uznává, že český prezident nemůže být králem salónů a kaváren, ale musí být králem paneláků a hospod.

Pro natvrdlé čtenáře této mediální žumpy o stránku dále následuje několikastránkový rozhovor s generálem Petrem Pavlem, který je tím pravým prorokem našich havlojedů. Nic nemůže více obnažit jejich schizofrenii a farizejství. Do Babiše a Zemana pálí, co jim sílí stačí a vyčítají kdejaký hříšek z mládí, ale jejich idolem je komunistický zpravodajec a guma z dobré komunistické rodiny. Takže hoši hodně štěstí při vykládání pohádek o obrácení a nanebevstoupení jednoho dnes až přejnaně probruselského politruka.