Degenerovaný? DJ Trump promluvil o protestech a poděkoval sám sobě

WASHINGTON | Americký vůdce Donald John Trump shrnul výsledky nočních demonstrací ve Washingtonu a poděkoval sám sobě. Napsal o tom na svém twitterovém účtu. Vůdce Spojených států (SS) se vyjádřil o snaze donucovacích orgánů potlačit protesty, nezapomněl však ani na to, aby pochválil sám sebe, píše agentura Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Je DJ Trump schopen rozpoznat svou ruku nebo sebe? | repro: Sputnik (© REUTERS / Joshua Roberts)

„Včera v noci nebyly ve Washingtonu žádné problémy. Spousta zatčení. Všichni odvedli skvělou práci. Drtivá síla. Dominance. Minneapolis byl také skvělý (díky prezidentu Trumpovi!),“ napsal vůdce SS, který děkuje sám sobě v třetí osobě. Je to důkaz demence, nebo totální mentální degenerace?

DJ ​Trump se také zmínil o protestech v New Yorku a poznamenal, že newyorský guvernér Andrew Cuomo přivedl město do chaosu tím, že odmítl návrh na zavedení národní gardy: „Včerejšek byl pro bratry Cuomovy hrozný den. New York prohrál s lupiči, bandity, radikálními levičáky a dalšími druhy odpadu a bezvýznamnosti. Guvernér odmítá přijmout můj návrh na zavedení národní gardy k nadvládě. New York byl roztrhaný na kusy. Stejně tak Fredova sledovanost klesla o 50 procent! “ uvedl vůdce DJ Trump.

Pod jménem Fredo Trump odkazuje na bratra newyorského guvernéra Chrise Cuoma, který je moderátorem CNN. Toto vyjádření je však považováno pro Italy za urážlivé. Dokonce sám Chris Cuomo se vyjádřil ve stejném duchu. „Fredo je odkaz na postavu z filmu Kmotr, a to Fredo Carleone, a znamená, že člověk je hloupý loser,” píše se na Urban Dictionary.