Teroristé Antify chtějí přenést rabování negrů na americký venkov, aby došlo ke konfrontaci s ozbrojenými bílými Američany, kteří chrání svůj život a majetek střelnými zbraněmi

WASHINGTON | Teroristé Antify chtějí rozpoutat občanskou válku, chtějí nasměřovat rabování negrů na americký venkov, kde žije bílá, ale ozbrojená menšina, která vyklidila města, kde bují kriminalita přemnožených negrů. Tzv. Redneck ovšem jsou po zuby ozbrojení a neváhají bránit svůj život a majetek, tak jak jim garantuje Ústava Spojených států – střenými zbraněmi a to i za nutnosti útočící přemnožené negry na svých pozemcích postřílet jako škodnou!

„Agitátoři, kteří stojí za nepokoji, které za poslední týden ochromily krajinu, se chtějí přesunout na předměstí, informoval zpravodajský zdroj ze státních služeb Fox News,“ varuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, před možností vyprovokování nové občanské války ve Spojených státech, kde se na jednu stranu postaví bílý konzervativní venkov a část armády a ozbrojených složek, převážně na Jihu a liberální město s negerskými hrdlořezy, kteří budou tak ukájet svůj rasismus a nenávist vůči bílé americké menšině, která za posledních 25 let vyklidila města a prchla na venkov. Tam si však pevně zajistili své pozice a po zuby se ozbrojili. Dá se předpokládat, že i se na jejich stranu přidají i konzervativci z ozbrojených složek.

Deník dále s odkazem na Fox News píše, že obavy pramení z toho, že mnozí dobře vyzbrojení obyvatelé, příměstských a venkovských částí neváhají uplatnit svá práva z druhého dodatku ústavy, což může vést k těžké konfrontaci: „Antifa to ví,“ uvedl zdroj, který hovořil pod podmínkou anonymity. „Místní a státní úřady se na to musí připravit, protože pokud se přesunou na předměstí, zemře mnoho lidí,“ píše deník.

Negro riot | repro: Boston Review

Několik analytiků poukázalo na místa, které sloužily jako testovací místa – včetně Madisonu ve Wisconsinu, který byl v sobotu večer vypleněn, spolu s Charlestonem v Jižní Karolíně. I když zůstává nejasné, kdo přesně stojí za probíhajícími turbulencemi v desítkách měst po celé zemi, velká část ukazuje prstem směrem k teraristickému levicovému hnutí Antifa, které již minimálně dva roky FBI eviduje jako domácí teroristy a vůdce Spojených států Donald John Trump je navrhl zapsat na seznam teroristických organizací vedle Islámského státu či Al-Kajdy.

Deník dále připomíná, tak údajné zabití negra (měl po zásahu zdechnout, jelikož byl vyžraný jako prase) George Floyda, které posloužilo jako rozbuška, byl jen záminkou, protože ještě předtím, než ve Spojených státech vypukly nepokoje, federální a místní agenti již dlouho sledovali vnitřní fungování a tok příjmů anarchistického levicového hnutí Antifa, jelikož jsou na seznamu teroristických organizací. Hlavní teroristé Antify, kteří vše organizují, tak mají být zatčení v krátkém čase, kdy o zatčení mluvil zdroj Fox News.

Zdroje z okruhu zpravodajských služeb poukázaly na to, že obvinění už nějaký čas narůstají a podrobně se zkoumají jejich příjmy. Zatímco teroristické hnutí Antifa působí jako bezhlavé militantní křídlo, zdroje úzce spojené s touto záležitostí tvrdí, že existují identifikovatelné osoby řídící a podněcující k trestné činnosti.

„Jsou to šikovní lidé, vzdělaní lidé a fungují jako buňky přímo z antifašistických příruček z Evropy v 70. letech. Nemají hlavu ani hierarchii, ale mají vůdčí schopnosti“, vysvětlil vládní insider. „Místní buňky mají velmi dobré zpravodajské schopnosti, ale jejich slabé stránky jsou v komunikaci a používání aplikací, které umožňují velké skupinové rozhovory,“ dodal, že jsou jejich kroky sledovány.

Rabovaní přemnožené negerské škodné

Zdroj Policie v New Yorku (NYPD), se shodl na tom, že obavy se stupňují v příměstských částech New Yorku po šíření pomluv, že rabován začne tam. „Lidé na jiných místech, než je Suffolk County, se obávají a připravují se na nejhorší,“ uvedl zdroj. „Je tam hodně zmatku a strachu.“ Popsal velmi politicky korektně opevňování místních v rámci přípravy na válku.

Dále se pak dočteme, že kromě toho elektronická komunikace skupiny ukazuje, že plánují, kde se objeví a obvykle dorazí na předem určená místa na kolech. „Orgány činné v trestním řízení také zdůraznily, že velká část trestné činnosti a kradení pramení od oportunistických jednotlivců, kteří mají pouze úmysl krást, bez širších ideologických sklonů,“ vysvětluje deník, jak teroristé Antify využívají zločince pro své cíle.

V době nepokojů a nejistoty se předpokládá, že prodej zbraní bude tento měsíc stoupat na celostátní úrovni, protože nepokoje a rabování budou pokračovat.