Teroristé z Antify patří za mříže!

Amerika konečně dospěla k tomu, co u nás víme již drahná léta. A sice, že levičácká agresivní bojůvka jménem Antifa po zásluze patří na seznam nebezpečných teroristických organizací. A jako s teroristy je s nimi nutné také i zacházet!

Jan Kopal

Zvláštní je, že v České republice byla Antifa z určitých kruhů po léta pěstována a chráněná (kladný přístup k nim i guru pravdolásky Václav Havel). Není náhodné, že z těchto kruhů také vzešel současný vrchní pirát – typicky anarchistický dredatý Ivan Bartoš.

Často jsme slýchali, že je to nevinná organizace levicových adolescentů s alternativním životním stylem bez životní zkušenosti. Byly tolerovány jejich fyzické útoky na policisty a názorové odpůrce. Mainstreamová média přebírala jejich lži a účelové očerňování konzervativně a národně smýšlejících politiků a osobností, aniž by tyto duševní zvratky ověřovala a zdrojovala věrohodnými prameny.

Doufám, že i v tomto ohledu začíná nová doba, kdy už i samotná afiliace k této guerille bude dostatečným důvodem k doživotnímu vyobcování dotyčného ze slušné společnosti. Bylo by na místě na její příslušníky aplikovat příslušné paragrafy trestního zákona. Zločinci z Antify zkrátka a dobře patří za mříže!

Pirátský antisemita a levicový terorista Ivan Bartoš

Reklama: