Seberegulace přemnožených negrů nekončí. V Nigérii pošlo 21 kusů a v Mali 26

ABUJA – BAMAKO | Přemnožení negři se v Africe masakrují mezi sebou. Ovšem jejich úhyn nepřesahuje jednotky desítek. Ovšem jak říká klasik nemusí pršet, stačí když kape. Poslední zprávy informují o seberegulaci o cca 50 kousků, kdy negři vyhubili jiné přemnožené negry.

Negři v Mali

Dvacet jedna negrů uhynulo tento týden při několika útocích ozbrojených negerských gangů ve vesnicích na severozápadě Nigérie. Informovala o tom v pátek agentura AFP s odvoláním na místní zdroje, ovšem ne jako o dobré zprávě, spíš naopak. AFP je ovšem jedna z nejhorších fake news agentur, které překrucuje realitu a šíří dezinformace. Každý úhyn v Africe snižuje teoretickou možnost migrace černých hominidů do Evropy, aby tady vraždili, plenili, znásilňovali a parazitovali jako sviňáci.

V úterý při potyčce s místními negry ve státě Zamfara iní ozbrojení negři zastřelili 15 kousků. „Bandité, jak je přezdívají místní úřady – se tu pokoušeli ukrást dobytek. Následující den se během pohřbu svých obětí vrátili a zastřelili dalších šest,“ píše agentura, která to srdceryvně líčí v rámci negerské propagandy, že to je tragédie, když jeden negr zastřelí jiného negra. Nigérie je známá svou seberegulací. Příroda má rozum: Minulý týden jiní negři vyhubili 60 kousků černých hominidů při útocích v nedalekém státě Sokoto.

Ovšem negři v Mali se nenechají oproti těm Nigerijským zahanbit. Při pátečním útoku na vesnici v centrální části Mali zahynulo 26 místních negrů, kdy hubiteli byli zase jiní negři, ale ozbrojení, o další zabíjačce informovala v sobotu tisková agentura AFP s odvoláním na tamní úřady.

Napadenou vesnici Binedama v neklidném regionu Mopti obývají etničtí Fulbové. Mezi vyhubenými negry jsou i dvě samice a devítileté samičí mládě negra. V daném regionu došlo v uplynulém čase k několika masakrům včetně útoku militantů na odlehlé vesnice, při kterém v dubnu zahynulo 12 kusů negra.

Příroda v Keni hubí přemnožené negry