Zastřelit? Bolševická svině Křeček volá po cenzuře: Nenávist na internetu nelze hájit svobodou slova

BRNO | Máte, co jste chtěli. Celý úřad Veřejného „ne“ochránce lidských práv je zrůdnost. A tady je důkaz Křeček volá po cenzuře, protože podle něj nenávistné slovo, není slovo. Kastrace u Křečka je zbytečná, jelikož se už asi nebude množit, ale měl by jej dav zlynčovat, když ukrajuje svobody, když by je měl hájit. Nebo mu někdo udělá dírku do halvy, jak jak si to údajně objednal u Duckého a Mrázka slovenský premiér ČR Andy Babiš?

Bolševický sviňák Křeček volá po cenzuře a nesnáší svobodu slova

„Podle ombudsmana je důležité intenzivně se věnovat problematice nenávisti na internetu, ať už jde o komentáře k článkům, blogy nebo příspěvky na sociálních sítích. Důvodem je potřeba chránit lidské soužití před projevy, které ve svých důsledcích ohrožují lidská práva a občanské soužití,“ píše se o vzývání cenzury v tiskové zprávě úřadu devianta Křečka.

Bolševický sviňák Křeček varuje, že u vyjádření nenávisti a hrozeb často nebývá od slov daleko k činům, což je lež. Protože pokud chce někdo něco udělat, tak o tom nemluví. Typická lež levičáka „V prostředí internetu je to podle něj ještě umocněno dojmem anonymity, a tedy i zdáním beztrestnosti, což u jiných sdělovacích prostředků či komunikačních forem není tak patrné. V současné době ombudsman shromažďuje reakce oslovených institucí na dříve zaslaný výzkum a doporučení k nenávistným projevům,“ šíří lži a nenávist vůči svobodě slova sviňák Křeček.

A propaganda dále uvádí, že Právě masovost, zdánlivá beztrestnost a rychlost šíření a sdílení negativního obsahu vytvářejí na oběti tlak a vyvolávají strach. „Oběť se jen těžko brání proti rychlému šíření nenávistných komentářů, což sice už od vynálezu tisku není nic nového, ale na internetu a sociálních sítích se nenávistné projevy šíří rychleji než kdy předtím. Působí sice na omezenou, nicméně značně početnou skupinu lidí, ovlivňují jejich názory i chování,“ říká ombudsman Stanislav Křeček a upozorňuje také na obvykle účelové obhajování nenávisti svobodou projevu: „Dějiny 20. století nám ukazují dost názorně, že svoboda slova prostě nejen v Evropě nemůže být absolutní. Musí nám jít o to, aby slova nebyla návodem k fyzickému násilí, jak se v minulosti často stalo. Ti, kdo píší skutečně nenávistné komentáře, nebo jejich názoroví zastánci, často poukazují právě na demokratické principy, jako je pluralita názorů a svoboda projevu. V očích „nerozhodné“ většiny tím vyvolávají dojem, že v demokracii není lidská důstojnost a tolerance k odlišnosti dostatečně chráněna, což vyvolává nedůvěru k orgánům veřejné moci,“ což je brutální útok na svobodu slova a jedince jako takové, což by už lynčování mohl ospravedlnit.

Reklama: