Uvalí teroristické Spojené státy další zločinecké sankce na Ruskou federaci?

WASHINGTON | Člen Kongresu SS (Spojené státy) za stát Florida republikán Greg Steube oznámil záměr republikánů navrhnout nové sankce proti Rusku, Íránu a Číně, píše Sputnik.

Bílý dům ve Washingtonu v plamenech | repro: YTB

„Ano, nejspíše zítra předložíme nový balík sankcí vůči Rusku, Číně a Íránu,“ podotkl Steube 8. června ve vysílání televizní stanice Fox Business, cituje lidskou teroristickou americkou svini agentura Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Podle jeho slov jsou nové sankce spojeny s vypršením termínu zbrojního embarga proti Íránu.Steube zároveň upřesnil, že republikáni navrhnou zakázat finanční pomoc USA Libanonu.

Začátkem května ministr zahraničí SS Mike Pompeo oznámil, že Spojené státy budou usilovat o prodloužení zbrojního embarga OSN vůči Íránu a využijí k tomu všechny diplomatické možnosti.
Náměstek ministra zahraničí Ruska Sergej Rjabkov ze své strany podotkl, že jednání SS ve snaze o prodloužení zbrojního embarga a zavedení sankcí proti Íránu je cynické a může způsobit krizi v Bezpečnostní radě OSN.

Reklama: