Mají bílí lidé budoucnost? Nebo budou vyhubeni černými rasisty?

Bílí liberálové, bílí levičáci a Demokratická strana jsou hlavní nepřátelé bílých Američanů. Mají v úmyslu bílou genocidu a myslí si jako postavy sociální spravedlnosti v táboře svatých, že budou ušetřeni. Mnoho bílé společnosti v USA je také nepřítelem bílých lidí. Tucker Carleson na Fox News, sám mezi americkými médii, podává zprávy o tom, co se s námi děje.

Paul Craig Roberts | reprofoto: youtube.com (Herland Report)

Lidé mohou být genocidovani násilím nebo bez něj. Mohou být kulturně vymazáni a vymazáni mnoha dalšími způsoby. Pokud chcete znát způsoby, pročtěte si Tábor svatých. Momentálně žijete román.

Bílí lidé mají jen krátkou dobu, aby se vyzbrojili zbraněmi nebo sebedůvěrou a s vůlí vzdorovat a organizovat se. Mnoho z nich nebude schopno sebeobrany, intelektuálně ani fyzicky, protože mají tak vymyté mozky, že si myslí, že všechny formy sebeobrany jsou rasismus.

Bílí lidé jsou možná příliš hloupí, aby přežili. Všude v západním světě se běloši nechali démonizovat rasovými protivníky a „přebít“ imigrantskými útočníky a dovolili jim ukradnout jejich historii. Nechali se zbavit rovnosti před zákonem a narazili na rasové preference. Možná lidé, kteří si tuto hloupost nezaslouží, existují.

Není jasné, že bílí lidé jsou schopni produkovat vůdcovství, které je nezbytné k jejich ochraně. Možná, že americká asijská populace, když uvidí, že budou příští, vstoupí na kolbiště a dodá vůdce.

Tucker chápe, že „systémový kolaps americké společnosti začal“. Mohl také říci, že „začal systémový kolaps společnosti v západním světě“. Kolaps skutečně již nějakou dobu probíhá. Pokud se vůdci rychle neobjeví, úspěch, vliv a moc bílých společností ve vznikajícím barbarství zmizí.

Negr – Černá zrůda sní o vyhubení bílé rasy


překlad: -rp- (prvnizpravy.cz)

Reklama: