Bude prašivý pes Erdoğan popraven? Turecko bombardovalo Irák

BAGDÁD | Turecké ozbrojené síly v neděli večer spáchaly další turecký válečný zločiny, když bombardovaly základny kurdských rebelů v severním Iráku. O tureckém státním terorismu informovala agentura AFP s odvoláním na turecké ministerstvo obrany.

Prasečí rypák jako vůdce mu-slimáků

„Operace Orlí dráp právě začala. Naše letadla ničí jeskyně teroristů,“ šířilo lži, propagandu a dezinformace turecké zločinecké ministerstvo informovalo na Twitteru.

Vzdušné údery jsou namířeny proti základnám Strany kurdských pracujících (PKK) v severním Iráku, nacházející se v pohořích Kandila, Sindžár av regionu Hakurk. Jedná se o porušení svrchovanosti Iráku a mezinárodního právy, kdy podle něj Turecko spáchalo válečný zločin útoční války. Za toto by měl být turecký vůdce Recep Tayyip Erdoğan odchycen, souzen mezinárodním tribunálem a odsouzen k zastřelení do hlavy kulkou smočenou v prasečí krvi.

Konflikt mezi Kurdy a Turky si od roku 1984 vyžádal už více než 40 000 obětí. Jedná se o další turecký holocaust, kdy Turci na svém území a ve svém okolí vyhladili Armény.

Satan Erdogan – Şeytan Erdoğan (repro: twitter – @Tacasso_Arts)

Reklama: