Bílí černoši

Slyšeli jste o bílých černoších nebo bílých hispáncích? To je člověk, který je barvou pleti třeba černoch, ale neopakuje ty hloupé kecy o údajné diskriminaci, bělošské vině a všechny tyhle pitomosti.

Petr Hampl | oto: © Centrální informační agentura, z. s. (CIA) – © Radek Velička

Takoví „bílí černoši“ jsou předmětem větší nenávisti než běloši. Narušují totiž představy o tom, že správný příslušník menšiny si musí neustále stěžovat a vytvářet tak práci pro několik aktivistů.

Třeba Somálka Ayan Hirsi Ali je nesmírně vášnivou obhájkyní západní (bělošské civilizace). Prostě proto, že sama vyrostla v civilizaci jiné a má srovnání. Sluníčkáři jí nenávidí, protože na její argumenty nemají žádnou odpověď. Dokonce ji vyhnali z Nizozemí za „rouhání proti islámu“, což je v 21. století neuvěřitelné.

Pokud ale máte ve svém okolí sluníčkáře s trochu otevřenou myslí, určitě její knihu doporučuju. Je to působivé a nedá se to shodit s tím, že to je xenofobní, fašistické, rasistické apod.

V pátek 19. června jdu s pár přáteli na pivo do řeporyjské sokolovny. Žádná politická akce, prostě popijeme a zavzpomínáme. Nelze samozřejmě vyloučit, že v tu dobu na hospodu zaútočí místní Antifa se svou obrněnou multikárou a bojovým slonem. Ale nejspíš se nestane nic. Takže kdo si chce užít pohodový páteční večer, stavte se.

Reklama: