Chrání zodpovědní rodiče své děti před vymýváním mozků ve školách?

Do vzdělávacích institucí infiltrovala spousta neziskových organizací v čele s Člověkem v tísni, varuje před bolševickým vymýváním mozků Vašich ratolestí ve státních školách poslankyně Parlamentu ČR a zakldatelka hnutí občanů Trikolóra, který sama je pedagožkou.

Zuzana Majerová Zahradníková varuje před przněním Vašich dětí ve školách zrůdami z neziskovek

„Existují stovky projektů financovaných z EU i našeho Ministerstva školství, které se zaměřují na rovnost pohlaví, gender, nulovou uhlíkovou stopu či multikulturalismus,“ píše o zrůdných ideologiích, které z Vašich dětí mají na školách vyrobit poslušné stádo tupých idiotů.

A dále dodává, že to zásadní, tedy výuka klíčových předmětů, jsme odsunuli na vedlejší kolej. „Současní studenti určitě nejsou méně schopní než ti před 20 nebo 30 lety. To samé platí i pro učitele. Stejně tak platí, že ne každý žák musí mít nutně maturitu, což je hloupou společenskou módou současnosti. O tom jsem bytostně přesvědčená,“ doplňuje.

Své varování na facebooku nenechává bez řešení a text uzavírá slovy: „Nechme učitele vzdělávat a učit! Zbavme je všeho toho balastu, který jim výuku za značného přispění neziskovek a příslušných úřadů znemožňuje. Ve škole má jít o vzdělání a nikoli protlačování té či oné ideologie.“

Ponížení českých dětí muslimskou motlidbou v české škole. Za radostného chrochtání ředitele?

Reklama: