Petr Kramný je nevinný? Vražda proudem je naprostý nesmysl. Je soudkyně Gilová jen bolševická kunda?

HAVLÍČKŮV BROD | Řada lidí mi nadává, proč se zastávám údajného vraha Petra Kramného, píše poslanec Evropského parlamentu Tomáš Zdechovský na svém facebooku s tím, že dodávý, že se jej nezastává, spíše naopak, kdy on nikdy neřekl že je nevinný, ale říká, že vražda proudem je naprostý nesmysl a za to že byl odsouzen.

Kramný není vrah. Vraždila Monika? | autor grafiky: Ondřej Höppner

„A v tomto tvrzení rozhodně nejsem sám. Podobný pohled má několik desítek odborníků, kteří naprosto spolehlivě vyvrátili tento nesmyslný závěr soudu a dvou znalců. A podle mě to jednou soud bude muset přiznat,“ píše lidovec, který jak známo se umí kroutit jako Had v Ráji, jen aby dosáhl svého – byl vidět na kontroverzním tématu, ale neříkal ani tak a ani tak.

Tomáš Zdechovský | repro: FB TZ

Zdechovský dále píše: „U dalšího případu, kde jsem si naprosto jistý, že spravedlnost v České republice byla naprosto slepá, je případ Roberta Tempela, který si už 19 let odpykává trest doživotí za skutek, který nespáchal. Dnes o absenci spravelivého procesu rozhodl ESLP, který dal naprosto za pravdu stěžovateli, který ale už velkou část svého života strávil za mřížemi.“

A pak cituje: „V tomto kontextu mohl mít procesní přístup přijatý Vrchním soudem za následek, že Krajský soud v Praze dospěl k závěru, že jediným rozhodnutím, které by bylo přijato Vrchním soudem a ukončilo řízení, bylo rozhodnutí o vině. Konkrétní sled událostí silně naznačoval dysfunkci ve fungování soudnictví, což narušuje celkovou spravedlnost řízení.“

Naprosto zásadní je jednomyslný závěr ESLP: Došlo k porušení článku 6 odst. 1 Úmluvy z důvodu neexistence spravedlivého procesu. „Budu i nadále tento případ sledovat,“ dodává. My dodejme, že dnes už je jasné, že všechny znalecké posudky, které členka zločineckého hnutí k potlačení lidské svobody (KSČ) soudkyně Gilová v Ostravě uznala, byli shledány jako zfalšované – Petr Kramný je podle všeho obětí justičního zločinu, kdy jej odsoudila komunistická svině, která by sama měla být v kriminále za členství ve zločinecké a teroristické organizaci.


Reklama: