Chtějí vyvolat druhou vlnu strachu, paniky a zmaru…

OLOMOUC | Přibylo infikovaných – ale přibylo nemocných? Nepřibylo. Takže se není čeho bát. Oficiální tabulka ukazuje jasně, jak strmě klesá počet lidí hospitalizovaných. To, že se objeví více nákazy, ještě neznamená, že ti nakažení jsou nemocní, píše na svém facebookovém profilu Eva Hrindová z Naštvaných matek.

Covid-19

„Navíc oficiální zdroje neochotně přiznaly, že bezpříznakoví nejsou ani infekční,“ dodává navíc s tím, že přidala do svého příspěvku i tabulku.

„Snaha vyvolat druhou vlnu – především strach mezi lidmi – je evidentní. Proto sdílím tuto tabulku. Není se čeho bát! A hlavně není nutné schvalovat celosvětové šílenství s povinným očkováním. Zvláště když ty vakcíny vypadají hodně hrozivě – nevyzkoušené, hodně invazivní, narušující genetiku,“ dodává záměry toho proč se musí šířit strach z nějaké rýmičky, chřipečky nebo pokud chcete z nudle u nosu.

Eva Hrindová

Pravý záměr šíření strachu? S koronou přicházejí geneticky upravované vakcíny nové éry s nanoznaky v kůži, píše server HlavnéSprávy.sk

William Henry Gates III | reprodukovaná fotografie: CNBC.com

Už měsíce propagují ikony jako Bill Gates a americký vládní expert Anthony Fauci vakcíny, které mají mít imunitu od soudních procesů, jako jediné řešení, které může zachránit svět v koronakrizí, kterou Gates nazývá „pandemií I.“ Zatímco Microsoft News samogratulačne chválí Gatesovu nadaci za přeorientování všech jejích priorit s cílem věnovat „plnou pozornost“ pandemii, Fauci s prezidentem Trumpem slibují, že ještě do konce roku 2020 bude k dispozici vakcína.

Bílý dům proto schválil tzv. „Operation Warp Speed“, (super rychlou) iniciativu farmaceutického průmyslu, federální vlády a armády s cílem co nejvíce urychlit vývoj vakcíny a okamžitě ji distribuovat obyvatelstvu se zapojením armády.

Celoplanetární očkování proti COVID-19 je hlavní cíl těchto hráčů slintajících v očekávání, kteří však ignorují množství nesporných překážek. Zaprvé, cílem má být RNA virus SARS-CoV-2, který už zmutoval do nejméně 30 dalších genetických variant. Kdy 19 z nich zcela nových s takovými vzácnými změnami, jaké si vědci nikdy ani jen nedokázali představit, že mohou nastat. Poznání těchto mutací může být užitečné pro lékaře, kteří chtějí lépe přizpůsobit léčbu COVID-19, ale rozšíření těchto mutací podstatně faktorem nejistoty šanci pro vývoj efektivní vakcíny.

Buďte bez starostí – ujišťují instituce sponzorované Gatesem (a také Pentagonem). Vědci v oblasti syntetické biologie jsou si jisti, že mohou překonat přírodu použitím technologie nové generace jako genů transfer a samosdružující se nanočástice – umožňující invazivní podání nové vakcíny a její zaznamenávání do kůže prostřednictvím tzv. quantumového bodového tetování čitelného smartphonem (tzv. nanoznaky).

„Vadí, že vědci, kteří experimentovali s těmito přístupy, nikdy nebyli schopni překonat „hnusné nežádoucí účinky“? Zjevně to nepřekáží. S finanční podporou Gatese a americké armády se plánuje velkolepé uvedení vakcíny,“ píše autor článku – celý článek s podrobnostmi ZDE.