Štefan Harabin uvedl komu Zuzka киска Čaputová otrocky slouží jako ta poslední děvka

KOŠICE | Zuzka киска Čaputová se rozhodla okomentovat zprávy o tom, že investigativní novinář Peter Sabo našel ve schránce náboj. Podle jejich slov, je to velmi znepokojující. „Vyhrožování novináři je absolutně nepřípustné,“ poznamenaly na Facebooku první rodidla v čele slovenského státu.

Štefan Harabin odhalil, že je Čaputová obyčejná podvodnice

Zuzka киска zdůraznila, že všichni lidé mají důvod ke zvýšené pozornosti a novinář a redakce Aktualit také důvod na zvýšenou ochranu. „Umlčet pravdu v demokratické společnosti nejde, to nám historie, i ta nedávná, ukázala několikrát,“ stojí v příspěvku slovenské čubičky Čaputové.

Dotyčný případ vyvolal reakci u dalších politiků, a jak ukazuje například komentář bývalého kandidáta na prezidenta SR právníka Štefana Harabina, přivedl je na jiné myšlenky, píše agentura Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Čaputová, Mikulec a další ‚ultraliberální sluníčkáři‘ v čele s Matovičem mediální masirácií vyzývají na důsledné vyšetření uvedeného případu, ačkoli je to bez nejmenších pochybností automatická zákonná povinnost orgánů donucovacích, tak jako v sérii jiných kauz obdobného charakteru,“ napsal.

Poté adresoval ostřejší kritiku slovenské prezidentce. „Totéž, nesporně podezřele, nedělají, když jde o mnohem závažnější trestní činnost i vražednou na běžných občanech. Na těch Čaputové zjevně nezáleží, neboť tam nedostala direktivní pokyn od politických tutorů ze zahraničí, kterým zjevně otrocky slouží,“ podotkl Harabin.

Na závěr přichází s výzvou vyšetřit případ z různých stránek a upozorněním před dalšími možnými riziky: „Při vší úctě k životu novináře Saba, ale hlavně v jeho prospěch, vyzývám orgány činné v trestním řízení, aby se vážně zabývali také verzí, zda ho samotní ‚ultraliberální sluníčkáři‘ nechtějí také obětovat s cílem získání simulovaného mainstreamového propagačního materiálu na prosazování LGBTI agendy, propagaci pedofilie, nekrofilie, kanibalismu, rozšiřování a prosazování migrační politiky, na likvidaci křesťanství, rodiny a národních států,“ poznamenal Harabin.