Palec nahoru! Jestli bude syn teplej, tak to z něj vymlátím, řekl známý zápasník Vémola

PRAHA | Český MMA zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola v talk show 7 pádů Honzy Dědka uvedl, že pokud bude jeho syn gay, tak to z něj vymlátí, informuje o v dnešní době hrdinném prohlášení zápasníka Sputnik. Taky že odporné homosexualistické kudny spustily kanonádu. Co také chtít po odporných a podlidských deviantech.

Vémola objevil ztracený recept na léčení deviace – pořádně rozbít hubu

Když Vémola vystupoval ve zmiňovaném pořadu, přišla řeč i na jeho syna. Zápasník uvedl, že je jeho syn trošku měkký a rozpovídal se dál: „Můj kluk, ten je trošku měkkej. Z toho bude spíš takovej baleťák, je mu devět let. Já teda říkám, že šest, protože je chudák takovej pomalejší,“ řekl o svém potomkovi čtyřiatřicetiletý zápasník a dodal, že „to má po mámě“.

Prozradil také, že zkusil dát svého syna na ragby, ale vůbec mu to nešlo, protože to na něj bylo moc drsné.
„Teď jsem ho dal na fotbal. On to v sobě nemá. Já to do něj úplně nechci vmlátit, chci, aby z něj byl trochu chlap, ale ne po mým. Když vidím, že to v tom děcku není, tak to v tom děcku není,“ pokračoval.

deviantní buzna na Václavském náměstí | foto: Hans Štenbera (parlamentnilisty.cz)

Vzápětí se rodák z Olomouce zmínil i o tom, co by se stalo, kdyby zjistil, že je jeho syn například homosexuál.

„Já mu vždycky říkám, buď šampión, čeho chceš. Můžeš hrát fotbal, ty seš takovej měkkej, baleťák. Hlavně nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím,“ dodal se smíchem.

Následně však vyvrátil, že by svá slova myslel jen jako čirou nadsázku. Vémola to totiž dle svých slov myslel vážně: „Já to myslím naprosto vážně a přesvědčuju ho o tom od nultého věku. A změňme téma.“

Reklama: