Ameriku už snad nemá smysl sledovat

Takový rozvrat morální, zdravotnický i politický nemá ve světě obdoby. Nárůst nakažených koronavirem je cca o 45 000 lidí denně, boj proti rasismu se převrátil v davovou psychózu a hlavním nebezpečím se naopak stává černošský rasismus, nejvíce pěstovaný kulturními i intelektuálními elitami.

JUDr. Jiří Vyvadil

Jen cca 20 procentům lidí vadí násilné útoky černochů na policisty, zatímco přes 60 procent stále je přesvědčeno o brutalitě policistů proti černochům, za rasistické se pokládány už i případy, kdy bělošský kuchař vaří cizokrajné jídlo.

Matematika je také rasistická, rabování nárůst zločinnosti, znásilňování jsou na denním pořádku. A sochy padají jako hrušky ze stromu. Do toho všeho se šíří nesmiřitelná politická nenávist demokratů proti republikánům a naopak. Média už pomalu čtyři roky tuto atmosféru nepříčetné politické nenávisti jen posilují.

A tak zatímco naše pravice varuje před Ruskem a Čínou a chce na Západ, jsou Rusko a Čína z tohoto pohledu vlastně poklidným přístavem, který by pro svět měl být příkladem.

Reklama: