Případ znásilnění mladé dívky přivandrovalým negrem nedaleko Litoměřic pokračuje; Státní zástupkyně se odvolala

LITOMĚŘICE | Případ znásilnění mladé dívky přivandrovalým negrem stále otřásá Českem. V současnosti se proti verdiktu litoměřického soudu odvolala státní zástupkyně. Ta totiž nesouhlasí s dvouletým trestem odnětí svobody a ústavním léčením nařízené černé zrůdě za jeho loňský barbarský čin. Případem se nyní bude zabývat krajský soud. Informace přinesl Sputnik.

Negerské hovado Abdallah Ibrahim Diallo | repro TV NOVA

„Na začátku června jsme informovali o tom, že Okresní soud v Litoměřicích odsoudil Abdallaha Ibrahima Dialla k trestu odnětí svobody na dva roky. Libyjský rodák, jenž vloni znásilnil patnáctiletou dívku, byl uznán psychicky nemocným a bude muset projít ústavní léčbou. Mnozí uživatelé a řada politiků ale vyslovili svou nespokojenost s tímto kontroverzním rozsudkem,“ píše agentura Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Proti takovému rozsudku se odvolala také státní zástupkyně Věra Šípalová, která pro obžalovaného požadovala trest tři roky, cože je také směšné a asi by jako soudkyně bez mozku potřebovala pořádné znásilnění bandou tupých negrů. Podala jsem odvolání do výroku o trestu, protože jsem požadovala vyšší,“ řekla vagína v taláru a státní zástupkyně Šípalová. Jelikož řádným trestem by byla kastrace a vyhoštění, případně trest smrti, pokud by byl v trestním právu, jako že bohužel pro takové lidské hovada není.

Znásilněná dívka na adresu negerské, nelidské a přivandrovalé zrůdy Abdallaha Ibrahima Dialla řekla: „Měla jsem strach, aby mě nezabil.“ Proč dostal tak nízký trest a proč vůbec státní zástupkyně požaduje tak nízký trest? Jen proto, že to je negr?

Reklama: