Marasmus dnešní doby

V jedné fotce najdete celý marasmus dnešní doby. Fakt musíme demonstrovat, že na všech životech záleží? A fakt máme potřebu to dělat na odlehlém místě u symbolu kříže? Něco je špatně vážení, a to už pěkně dlouho.

Eva Hrindová

Celé to vystupuje na povrch třeba takto: „Americká Univesity of Massachusetts-Lowell vyhodila děkanku ošetřovatelského oboru Leslie Neal-Boylanovou. Došlo k tomu poté, co v mailu vyjádřila znepokojení ohledně násilí vůči lidem černé pleti. Mimo jiné ale napsala, že neplatí pouze, že záleží na životech černošských občanů „Black Lives Matter“, ale dodala, že záleží na každém životě („Everyone‘s Lives Matter). Na událost upozornila mj. Fox News.

Leslie Neal-Boylanová působila jako děkanka od loňského září. Minulý měsíc byla ovšem ze školy náhle vyhozena kvůli svému emailu adresovaného 2. června komunitě ošetřovatelských škol. Ten univerzita označila jako urážlivý a děkanku propustila.“ (zdroj Echo24.cz)

Západ má velký náskok, ale nemáme moc času na zatahování ruční brzdy! Musíme v tom brzdění zrychlit, nebo ten Západ rychle doženeme…Reklama: