Předseda Václav Klaus: Chceme, aby české zákony byly nadřazené evropským směrnicím

PRAHA | Chceme, aby české zákony byly nadřazené evropským směrnicím,“ touto výzvou se bouří ve svém komentáři předseda hnutí Trikolora a poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR proti snahám Evropské unie. Už za slova o tom, že nebude slepě hlasovat pro evropské direktivy byl z ODS vyloučen, za tu byl do Parlamentu zvolen, proto založil své hnutí Trikolóra.

Václav Klaus | repro: FB VK,ml.

Jak dále informuje server PrvníZprávy.cz, tak podle něj facebookové hádky o tom, kdo je větší vlastenec a víc nesnáší Evropskou unii, jsou zbytečné a českým občanům nic nepřinesou.

Namísto toho by měla být věnována pozornost plánům “EU pro novou generaci”. Unie chce pod tímto názvem zavést společné daně a dluh, za který by ručily i členské státy mimo eurozónu. Z tohoto dluhu pak bude financovat zelenou revoluci, která zničí tradiční český průmysl a firmy, které ve světě nahradí Američani a Číňané,“ konstatoval Václav Klaus junior na svém facebookovém profilu.

„Na zavedení je potřeba souhlas VŠECH členských zemí. Premiér a vláda má možnost říct ne. Nesmí se ale bát. Místo, aby řešili podstatu, tedy jestli se mají čeští daňoví poplatníci vzdát kontroly nad tím, jak je s jejich penězi nakládáno, tak jen řeší kupecké počty. Jestli dostaneme o desetinu % HDP na dotacích víc nebo nějakou desetinu doplatíme,“ dodal poslanec Klaus.

„Tento plán je dle našeho názoru pro Českou republiku a její občany nepřijatelný. Zničí český průmysl a sebere lidem práci. Věnujme pozornost a aktivitu tomu, aby Vláda ČR na tuto nebezpečnou politiku nepřistoupila,“ upozorňuje poslanec Václav Klaus.

„Chceme, aby české zákony byly nadřazené evropským směrnicím,“ touto výzvou uzavřel svůj komentář poslanec vystupující nyní v barvách hnutí Trikolora.

Reklama: