Občanská válka! Mu-Slimácké svině v německém Duisburgu hrozí zbraněmi a vyzývají k vraždění bezvěrců

DUISBURG | Duisburg-Marxloh patří nám. Zakazujeme všem bezvěrcům, aby vstupovaly do této části města. Všech policistů a žurnalistů, ale i všech ostatních bezvěrců, kteří by sem přišli, postřílet. U nás vládne radikální Sari – máme 2000 samopalů a dostatek munice z Turecka. Zněl vzkaz tureckých okupantů tamní policii.

Vepř šoustá Mohameda | foto: freedomdaily.com

Alláh Akbar – zabíjejte všechny nevěřící, tak ukončili mu-slimáci v německém Duisburgu vzkaz tamní policii, které vyslovili zákaz vstupu na jejich území. Vyhlásili, tak původnímu německému obyvatelstvu válku, když své soukmenovce vyzvali k zabíjení všech, kteří nevěří v ideologii, kterou světu dal zvrácený pedofil vrah a dobytek s vepřovým ksichtem Mohamed?

Roman Bednár na webu HlavnéSprávy.sk to komentuje slovy: „Pokud toto není oficiálním vyhlášením občanské války (ti, kteří tuto zprávu zaslali policii mají z velké části německé občanství), tak potom třeba zavést novou definici toho, co je občanská válka.“

Pro Merkel si přišla smrt: „Tak jsem si přišla pro Tebe, bábo jedna…“

A doddává: „Přesto kancléřka a její „pomocníci“ k tomu ani jen nemukli. Místo toho mluví neustále jen o nebezpečí pro stát, které prý hrozí pouze od pravicových extremistů a od strany AfD. A to věrně a poslušně opakují také všechny provládní mainstramové média. Nebezpečné a kriminální muslimské klany v Duisburgu mají podle oficiálních informací do 3 000 členů.“ Takové klany jsou ve všech německých velkoměstech – např. v Berlíně, Frankfurtu, Kolíně, Stuttgartu, Mannheimu.

Reklama: