Rozplakal se Luboš Xaver Veselý nad Markétou Pekarovou Adamovou z důvodu absence mozku v její lebce?

PRAHA | Luboš Xaver Veselý se ve svém vysílání na sociální sítí YouTube vyjádřil k rozhovoru předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové pro youtubera Bratříčka. Prý ho rozplakala. Luboš Xaver Veselý ve svém hodnocení rozhovoru předsedkyně TOP 09 ukázal svůj vytříbený smysl pro humor, píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Rozplakal se Xaver nad tupou slepicí Markétkou?

„Tolik dobroty a všeho pozitivního, a tolik laskavých slov jsem neslyšel pohromadě strašně dlouho. Tekly mi slzy, jak hezky tam ta paní Pekarová mluvila. Ve chvíli, kdy řekla větu: Vždycky jsem měla tendenci být někde, kde mohu pomáhat. Tak to už jsem nevydržel, vzal jsem si papírový kapesník a celý jsem ho tam zmáčel,“ uvedl Veselý a dodal, že on ve srovnání s Pekarovou byl asi celý život asi příliš sobecký.

„Věřím tomu, že takoví lidé existují. (…) Já to věřím třeba Vendule Svobodové,“ zmínil o lidech, kteří celý život věnují pomáhání druhým.

„Pro mě to bylo poučné. Vzal jsem si z toho to, jestli bych také neměl někde pomáhat,“ prohlásil Luboš Veselý a obratem dodal, že on také pomáhá, jen to následně nikde veřejně neventiluje.

„Bylo to dlouhé a byly tam tyto láskyplné okamžiky, které mě dostaly. Kdybyste se na to dívali, tak si připravte kapesníky. A také se zamyslete, jestli to náhodou není tak, že něco děláte v životě špatně,“ řekl Veselý, který ve svém vystoupení měl připnutou placku Milionu chvilek pro demokracii.

„Jestli jste slabší povahy, tak dva tři kapesníky. Stačí i ty papírové, zas to není takové drama,“ dodal k rozhovoru moderátor s notnou dávkou jízlivého humoru.

Reklama: