Když řádí „demokrat“ Kalousek

K výbuchu emocí poslance TOP 09 Miroslava Kalouska stačí málo. Rozbuškou může být nevinná cedula s anglickým nápisem All lives matter (v překladu Na všech životech záleží). Bytostný „demokrat“ Kalousek náhle zapomene i na bratra v Kristu a klidně by se s poslaneckým kolegou Lubomírem Volným (nezařazený, dříve SPD) popral jako nevycválaný žáček obecné školy.

Jan Kopal | foto: Ivana Haslingerová

Opakově se ukazuje, že Miroslav Kalousek a jeho nohsledi z takzvaného demobloku hlásají demokracii a svobodu slova pouze v těch případech, kdy to vyhovuje jim. Když dojde na názor, s kterým oni nesouzní, jsou z nich náhle čítankoví totalitáři a své odpůrce by rádi políčkovi a fackovali. To vše za přihlížení a potlesku mainstreamových médií. Věřím, že Kalouskovi by prošla i vražda a hyeny z pokleslé České televize by jeho čin ještě omlouvaly a bagatelizovaly.

V případě Miroslava Kalouska to zjevně není první a ani poslední takový incident. Pan poslanec Kalousek bývá často při jednání sněmovny pod vlivem alkoholu a jeho ovládací schopnosti klesají k nule. Miroslav Kalousek je ostudou nejen českého parlamentu a věřím, že toto nedopatření napraví voliči již při příštích sněmovních volbách.

Mirďa Piňďa Kalousek u píva s párkem – ožralý jako to nechutné prase?

Reklama: