Druhá vlna?

Média se o druhou vlnu hodně snaží. Podporují ji i šílení epidemiologové, kterým se zalíbilo v pozici chrabrých hrdinů, chránících zdraví národa.

Eva Hrindová

Vytahují se marginální případy jednotlivců, zamlčuje se prostý fakt, že drtivá většina nakažených dnes nemá prakticky žádné příznaky.

Stále se ignoruje informování o prevenci, která je velmi účinná. Raději se lidi straší a připravuje se povinné očkování. Každý rozumný lékař a odborník vám ale poví, že očkování proti virovým nákazám je nesmysl – protože viry prostě mutují. Tak jak chcete vymyslet vakcínu, která se bude přizpůsobovat těm mutacím?

Potřeba svobody slova, která je osekávána ohledně zdravotních věcí asi nejvíce, roste. Všechna mainstreamová média, kompletní zdravotní vzdělávání, zdravotní politiky vlád, jsou v područí korporátních farmaceutických a potravinářských firem. Točí se tu taky nejvíce peněz, proto ten tlak umlčování kritiků je nejsilnější.

Asi si budeme muset projít nějakou apokalypsou, protože jinak se lidem neotevřou oči. Budou nás zavírat do vězení za odmítání očkování? Nebo nám nedovolí bez očkování řídit auto? Pošlou nás do koncentračních táborů? Absurdní – pro někoho ano, ale dost lidí by to stále schvalovalo, což je pro mě důkazem absolutní a nejlepší ďábelské „zdravotní“ propagandy…

Reklama: