Podporuji skutečného bojovníka proti džihádistům Davida Bohbota; Má skutečnou praxi z Izraele

Podporuji Davida Bohbota jakožto senátního kandidáta v okrese Kladno. Dělám to trochu s těžkým srdcem, protože mezi jeho soupeři i je Vašek Bošek, rovněž srdeční antiislamista a skvělý chlap (a mezi námi, kdo to hodí Vaškovi, taky neprohloupí). Ale co nadělám.

Petr Hampl | foto: © Centrální informační agentura, z. s. (CIA) – © Radek Velička

David spojuje to, co české země právě teď potřebují. Je to oddaný vlastenec (má české občanství a žije tu desítky let) a zároveň má unikátní zkušenosti z každodenních střetů z džihádisty. Co my vidíme na videích ze západní Evropy, to on zažíval. A – na rozdíl od západoevropanů – umí nad těmi šmejdy vyhrávat. A ještě k tomu povaha bojovníka. Rád bych Davida jednou viděl jako ministra obrany nebo policejního ředitele. Třeba je senát prvním krokem.

Už teď vím, že někteří vlastenci budou tvrdit, že když je David židovského původu, že nemůže být dobrý vlastenec nebo něco na ten způsob. Takže, pánové a dámy, jděte do háje. Víte, že já říkám věci, jak jsou a nikdy neuhýbám. Když vedení pražské židovské obce jedná hanebně, jsem v naší zemi možná jediný, kdo o tom hlasitě mluví. Ale David Bohbot takový není. Udělal pro tuhle zemi hodně práce. Už před mnoha lety podporoval antiislámské hnutí, trénuje kluky na školách (a nic za to nechce), podporuje ozbrojené složky, jak to jenom jde… Kdo může říct, že má tohle za sebou?

Mimochodem, v létě napíšu nějaké články o židovské otázce. Vím, že mi budou nadávat z obou stran, ale je poctivé se s tím vypořádat. A žádný problém nezmizí tím, že o něm nebudeme mluvit.

David Bohbot

Reklama: