Zombie? Joe Biden zničí Spojené státy, jestli stane prezidentem. Neví ani, že je naživu

WASHINGTON | V rozhovoru pro Fox News Donald John Trump okomentoval politickou kampaň probíhající před listopadovými prezidentskými volbami ve Spojených státech (SS). Současný vůdce SS si nemyslí, že bývalý viceprezident Joe Biden je vhodnou kandidaturou na nejvyšší statní pozici v SS.

DJ Trump si vzal na mušku lidské lejno Bidena

„Biden chce zničit naši zemi, ztrojnásobit daně,” prohlásil DJ Trump a zároveň zpochybnil mentální schopnosti svého možného 77letého volebního soupeře: „Biden se neumí kloudně vyjádřit (…) Čte z napovídače a pak se vrací do svého suterénu. (…) Řekl bych, že je nekompetentní, aby byl prezidentem. Abyste byli prezidentem, musíte být bystrý a tvrdý atd. (…) Joe neví, zda je naživu, OK?” cituje vůdce SS světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Joe Biden má být nominován prezidentským kandidátem za tzv. Demokraty na sjezdu jejich strany v druhé polovině srpna. Pro vyzdvihnutí své kandidatury měl politik dostat podporu 1991 stranických delegátů, list The New York Times však uvádí, že Biden již má více než 2600 hlasů. Vůdce DJ Trump si také měl zajistit dost hlasů pro opětovné kandidování od Republikánské strany. Volby se mají uskutečnit 3. listopadu.

Reklama: