Ne Šabatové a klanu Uhlů!

Jednou trockista, vždycky trockista! Toto platí nejen o Petru Uhlovi, jeho manželce Anně Šabatové i celém jejich rodinném klanu (podobně pomatené dětičky). Jejich levičácká umaněnost a vlastní revoluční pojetí lidských práv po léta zamořuje veřejný prostor. A co je horší? Oni se své pošahané názory snaží vnutit i ostatním.

Jan Kopal

Kdyby své názory prezentovali prostřednictvím nevýznamného anarchistického či trockistického plátku bylo by to v pořádku. Podobně postižení by jim aplaudovali a k ostatním by se jejich myšlenkové perly a unikáty nedostaly. Jenže oni k hlásání svých bludů a ideových ůchylek využívají oficiálních státních institucí (vládní poradce pro lidská práva, úřad ombudsnana), což je tragédie a odnášejí to občané České republiky, ergo daňoví poplatníci.

Nevím, kde se v paní či spíše soudružce Šabatové po tom všem ještě bere drzost kandidovat do Senátu. Věřím, že Brňáci projeví dostatek zdravého rozumu a tuto paní pošlou rovnou za jejím zákonitým chotěm. Tedy na odpočinek a mimo veřejné struktury, kde podobná existence nemá co dělat!

Reklama: