A dost! Kdy tyhle totalitní svinstva skončí? Zapálil duhovou vlajku, půjde k soudu

PRAHA | Po téměř roce spěje k závěru incident, který otřásl minulým ročníkem pochodu věnovaného lesbám, gayům, bisexuálům a transsexuálům (LGBT) Prague Pride. Krátce před jeho zahájením vloni došlo k zapálení duhové vlajky na pražském mostě Legií a ke střelbě světlic směrem k festivalové vesnici na Střeleckém ostrově. Informují Parlamentní listy.

Stop deviantům a lidským zrůdám

„Ve věci nyní přijal Obvodní soud pro Prahu 1 obžalobu na 31letého muže. Podle žalobce se mělo jednat o výtržnictví a zapálení duhové vlajky byl zjevný akt nenávisti a pohrdání vůči LGBT komunitě. Za to by muž mohl dostat až tříletý trest vězení,“ píše server o dnešní době, kdy vládnou hovada a státní zástupce, co to napsal byl byl ihned ve zdravé společnosti neutralizován.

„Před 10. hodinou večer kdosi na mostě Legií zapálil jednu z duhových vlajek na stožárech a střílel ‚římské svíce‘ na Střelecký ostrov,“ komentovali událost z 9. srpna 2019 organizátoři pochodu, píše server.

Z vyšetřování vyplynulo, že čin spáchal „fotbalový chuligán“ Michal S. společně s dalšími pěti osobami. Muž měl vypálit několik tzv. římských svící na Střelecký ostrov, kde měla základnu festivalová vesnice.

„8. července jsme podali obžalobu na jednu fyzickou osobu pro přečin výtržnictví, ve věci navrhujeme rozhodnutí ve formě trestního příkazu,“ vyjádřil se pro server Aktuálně.cz šéf Obvodního státního zastupitelství v Praze 1 Jan Lelek. Měl by Lelek a jeho podřízení na Střeleckém ostrově zdobit pověšení stromy?

Reklama: