Ve stopách Klementa Gottwalda? Bere si sviňák Hamáček za manželku politickou děvku, kterou si vydržoval za státní peníze? Ožení se s kurvou?

PRAHA | Vůdce ČSSD a poskok Babiše na Ministerstvu vnitra Jan Hamáček se tento týden podruhé ožení. Jeho novou manželkou se stane Gabriela Kloudová, bývalá pražská zastupitelka za ODS. Hamáček se teprve v červnu rozvedl, a to po 13 letech s manželkou Kamilou. Mohla by být Kloudová označena za politickou děvku, kterou si Hamáček vydržoval za státní peníze, jako Nečas Nagyovou, nyní Nečasovou?

Je načase zabít Hamáčka?

„Hamáček sám informaci o svatbě potvrdil. O svatbě prý vědělo jen několik Hamáčkových známých. Manželství s Kamilou skončilo po 13 letech, s ní má Hamáček dvě děti,“ píše server ParlamentniListy.cz.

O vztahu Hamáčka s Kloudovou se hovořilo delší dobu. Kloudová v minulosti z ODS odešla, ve sněmovních volbách v roce 2013 kandidovala za blok Hlavu vzhůru, jenž byl blízký exprezidentu Václavu Klausovi.

Po volbách v roce 2017 se pak měla stát konzultantkou právě u Hamáčka. A to komentuje jeden ze zakladatelů ODS MUDr. Miroslav Macek slovy: „Předseda sociální demokracie a vicepremiér koaliční vlády Jan Hamáček se na konci týdne podruhé ožení. Jeho manželkou se stane bývalá politička ODS a vlivná úřednice Gabriela Kloudová. O blízkém vztahu místopředsedy vlády s někdejší pražskou zastupitelkou za ODS se v politických kuloárech hovořilo delší dobu. Po volbách v roce 2017 se začalo mluvit o tom, že je konzultantkou právě u ministra vnitra Jana Hamáčka.“

A k tomu Macek dobodává: „Nějak se nemohu zbavit dojmu, že je to další případ politika, který si svoji milenku vydržoval z veřejných peněz, ale rád bych se mýlil…“

Souložila za peníze?

Gabriela Kloudová | Zdroj: Blesk.cz – Titulek článku: Podnikavá blondýna: Sex s Dalíkem, prachy od Topolánka

Blesk v roce 2011 napsal: „Občanské demokratce Gabriele Kloudové (28), věrné poradkyni expremiéra Mirka Topolánka (ODS) a místostarostce Prahy 13, ambice rozhodně také nechybí. Kloudová, která v současnosti randí s náměstkem pražského primátora Karlem Březinou (ČSSD), si na vlivné muže zjevně potrpí. A vyplácí se jí to. Za rok 2009 si díky své přičinlivosti vydělala asi 1,5 milionu korun!“ – ZDROJ. Takže taková matrace v politických kruzích? To by se k Hamáčkovi jako nástupci nových bolševických sviní hodilo – Klement Gottwald si vzal taky za manželku kurvu.

Reklama: