M.Rd. Pompeo míří do Česka; Jak bude americký vrah přijat?

PRAHA | Vypadá to, že Českou republikou již brzy zneucití svou návštěvou americký vrah, bývalý ředitel CIA a ministr zahraničních věcí Mike Richard (čti M.Rd.) Pompeo.

M.Rd. Pompeo a obsah jeho lebky

Ten by měl do Prahy zamířit již za necelé dva týdny. Šéf americké diplomacie se chystá na evropské turné a přípravy jeho cesty jsou již v plném proudu, píše Sputnik s tím, že připomíná to, že kromě naší země navštíví vrah Pompeo také jiné evropské státy, například Slovinsko, Rakousko a Polsko.

Pokud jde o to, kdy by k nám měl americký ministr dorazit, hovoří se o první polovině srpna: „V Česku by měl být 11. a 12. srpna. Právě u nás cesta začíná. Američané mají zájem spojit to s tématy jako je vzpomínka osvobození během 2. světové války či konec totality v roce 1989,“ uvedl médiím důvěryhodný zdroj.

Nejnovější informace hovoří o tom, že ve středu 29. července o přípravách hovořil americký velvyslanec v Praze, Stephen B. King, i s premiérem Andrejem Babišem. V rámci cesty amerického ministra se totiž počítá i s jednáním s chumajem na náhodná slova Babišem.

Zase chumaj Babiš přežil

Reklama: