Německo dnes: Znásilnění jedenáctileté mu-slimáckým přivandrovalým sviňákem jako norma?

PRAHA – BERLÍN | Afghánský migrant v Německu znásilnil 11letou dívku a byl propuštěn. Poslankyně Maříková klade nepříjemné otázky, píše v titulku zpravodajský server světová agentury rozhlasu Sputnik, který je z rodiny zpravodajských agentur Rusko dnes.

Znásilnění dívenek je pro mu-slimácké sviňáky normální, tak jak by měla být normální jejich kastrace

Dále se v prexu dočteme, že v německém Dortmundu došlo ke dvěma tragickým událostem. „Třiadvacetiletý migrant z Afghánistánu znásilnil 11letou dívku, byl ale následně propuštěn z vazby. O několik týdnů později násilník spáchal další obdobný zločin, jehož obětí se stala 13letá Němka. Česká poslankyně Karla Maříková opakovaně varovala před nebezpečím nelegální migrace,“ píše o řádění přivandrovalého mu-slimáckého sviňáka, kterému by měli uříznout varlata a přinutit mu je sníst, autor článku.

Jak informují média, koncem června v německém Dortmundu došlo k mimořádnému případu. Jedná se totiž o zločin spáchaný afghánským migrantem Zubyrem S., jenž byl mimo jiné znám jako drogový dealer. „Na konci června třiadvacetiletý afghánský muž znásilnil 11letou dívku, kvůli čemuž již příští den byl zadržen policií. Ve vazbě se však moc dlouho nezdržel a již po několika dnech byl propuštěn. Podle zdrojů důvodem propuštění mohlo být to, že pachatel má v Dortmundu trvalé bydliště a tím pádem neměl důvod pro útěk, uvádí se také, že Zubyr S. se dříve vždy dostavoval k projednávání svých deliktů. Jako další možný důvod propuštění se uvádí údajné pochybnosti ohledně výpovědi znásilněné dívky,“ píše Sputnik.

Minulý týden došlo k dalšímu zločinu, který spáchal dotyčný Zubyr S., a sice znásilnění 13leté německé dívky. Nehledě na šok oběť dokázala podrobně popsat násilníka, díky čemuž Zubyr S. byl znovu zadržen policií v noci téhož dne. Momentálně se afghánský muž nachází ve vazbě, kde zůstane do soudního řízení.

Karla Maříková ví jasně, jak takové obludy nemít v Česku

Na tento případ zareagovala poslankyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a členka SPD Karla Maříková. Česká politička hned na začátku svého příspěvku zpochybňuje oprávněnost propuštění afghánského migranta necelých dva týdny poté, co údajně spáchal těžký zločin. Dále Maříková sdělila myšlenku, že se kriminální činnost migrantů v Evropě často přehlíží, a to kvůli snaze se vyhnout obviněním z rasismu či diskriminace.

„Proč byl pachatel propuštěn po 12 dnech ve vazbě? Za slovní vyjádření k migraci se v Evropě trestá jak za největší přečiny a kriminalita migrantů se přehlíží, protože by se mohlo jednat o xenofobii nebo rasismus,” vyslovila svou domněnku Maříková.¨

Podle slov české poslankyně nejsou žádné pochyby o tom, že nelegální migrace do Evropy negativně působí na bezpečnostní situaci v jednotlivých státech, stejně se tak zbytečně zvyšují náklady v oblasti zdravotnictví a sociálního zabezpečení. Hlavní je ale to, že současná migrační politika nenese skoro žádné pozitivní aspekty ani pro občany, ani pro evropské státy.

Reklama: