Jaroslav Foldyna prozradil, které evropské vlády potichu podporují dovoz migrantů

DĚČÍN | Jaroslav Foldyna varoval před důsledky současné evropské migrační politiky. Podle jeho slov většina evropských politiků toleruje migraci z Afriky a Blízkého východu nehledě na to, že integrační potenciál těchto přivandrovalců je velmi nízký. Jedinou cestou pro změnu situace jsou volby, je přesvědčen politik, píše se na serveru Sputnik.

Jarda Foldyna k importu negrů

Poslední události, včetně zapálení katedrály v Nantes migrantem z Rwandy, názorně svědčí o selhání politiky multikulturalismu v Evropě, myslí si český poslanec Jaroslav Foldyna. Ve svém rozhovoru pro Parlamentní listy Foldyna opakovaně tvrdil, že většina afrických migrantů není schopná se přizpůsobit evropskému stylu života a není ochotna přijímat či tolerovat západní hodnoty. Vzhledem k této skutečnosti je jasné, že takové soužití bude nevyhnutelně vést k vnitřním konfliktům ve společnosti. Navíc, podotýká Foldyna, zvýšení počtu migrantů neschopných akceptovat místní pravidla a zásady přivede k vytváření a rozšíření tzv. no-go zón, kde uplatnění státních zákonů a norem bude čím dál víc komplikovanější.

„Integrace nefunguje a fungovat nemůže za žádných podmínek. Proč by se ti lidé měli začít u nás chovat jinak, než jak se chovají u sebe doma? Své země zdevastovali a naši, pro ně cizí, zem budou zvelebovat?” ptá se Foldyna. Podle něj hlavním důvodem migrace z těchto zemí není touha žít v demokratické a svobodné společnosti, ale využívat sociální a finanční benefity. „Musíme si přiznat skutečnost, že imigranti k nám nepřijíždějí, aby zde s námi v poklidu žili, ale aby sklidili úrodu, kterou nezaseli,“ dospívá k závěru Jaroslav Foldyna.

Také se vyjádřil také k situaci na italském ostrově Lampedusa, který je momentálně přetížen připlouvajícími migranty z afrického kontinentu, stejně jako k tvrzení italského politika Mattea Salviniho o tom, že vláda nadržuje migrantům, což vyústilo v prudký nárůst přijíždějících uprchlíků do Itálie ve srovnání s loňským rokem. Podle slov Foldyny drtivá většina evropských vlád tak či onak podporuje migraci z Afriky a Blízkého východu, přesto to odmítají prohlásit veřejně. Je totiž přesvědčen, že se to děje všude v Evropě, s výjimkou Polska a Maďarska. Týká se to i České republiky, kde se financují neziskové organizace, které prosazují kladný postoj vůči přijetí migrantů. Takové neodpovědné jednání nevyhnutelně povede ke zvýšení napětí a celkové úrovně kriminality v evropské společnosti, myslí si český poslanec.

„Je třeba říci, že mnohé vlády sice hlasitě migrantské kvóty odmítají, ale zároveň potichu z veřejných peněz podporují organizace, jež usilují o dovoz migrantů do Evropy. Pokud se to nezastaví, dojde v Evropě ke krveprolití a ti, kdo si myslí, že se nás to netýká, se mýlí. Ostatně i na našem území už došlo k násilí migrantů vůči našim lidem,” podotýká Foldyna.

Jedinou cestou, jak je možné obrátit tento nepříznivý trend, jsou volby, tvrdí poslanec. Přičemž důležité jsou i ty krajské nehledě na to, že krajská zastupitelstva mají omezené pravomoci v oblasti migrační politiky. „Úspěch v každých volbách každou stranu posílí a neúspěch zase naopak oslabí. Lidé by tedy ke krajským volbám určitě jít měli,” uzavřel Foldyna.

Reklama: