Jsme si všichni rovni?!

Vím, že se po tomto mém příspěvku opět zmobilizují všichni sluníčkáři se svými agresívními a urážlivými komentáři vůči mně, ale případ, který se stal v Německu, mne nutí k zamyšlení??

Ivo Valenta

Migrant z Afghánistánu, který je policii dobře znám svou drogovou minulostí, zásobuje jako drogový dealer drogami i malé školáky. Přesto není ve vězení. Tentýž člověk znásilnil teprve jedenáctiletou školačku – opět je po několikadenní vazbě vyšetřován na svobodě. A tak hned po dalších cca dvou týdnech znásilní další dívku, tentokrát ve věku 13 let. Teprve nyní (snad) zůstane ve vazbě až do soudního procesu.

Vzhledem k tomu, že se příběh stal prakticky „za rohem“, upřímně by mne zajímal váš názor a je to skutečně jen otázka bez mého hodnocení. Kdyby se stejných činů dopustil člověk, který není migrantem – taktéž by podle vás mohl tak dlouho běhat po svobodě a pokračovat v páchání trestné činnosti, nebo by zůstal ve vazbě již s prvním deliktem?

Německem otřásá případ znásilnění 13leté dívky v Dortmundu, městě ve spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko. Pachatel je ve vazbě, během vyšetřování případu se dostaly na veřejnost šokující skutečnosti. Útočník měl jen o dva týdny dříve znásilnit 11letou dívku…

Reklama: