Jako za Hitlera? Německý policejní dobytek brutálně rozehnal demonstraci proti totalitě

BERLÍN | Policejní dobytek v německé metropoli Berlín brutálně rozehnal v sobotu velkou demonstraci proti omezením zavedeným během boje proti tzv. pandemii koronaviru, což je jen zástěrka na zavedení totality a diktatury, kdy z občan vlády tvoří otroky. Policejní dobytek se choval jako z řetězu utržený. Kdy budou občany střílet? Je to jako za Hitlera? Mělo by být legální policajty věšet?

Hitler strašil lidi Židy – dnes se straší viry

DPA mluvčí policie, která na sociální síti oznámila i trestní oznámení vůči organizátorům z tohoto důvodu. Policie oznámila kolem 20 tisíc účastníkům ukončení akce a když se někteří odmítli rozejít, upozornila je, že se dopouštějí přestupků, což vedlo k dalším hlasitým projevům nespokojenosti. Policisté také odvedli několik organizátorů z pódia. Pak se pustili do davy a ukájeli se bitím lidí.

Protestující pískali, volali po svobodě a odporu, přičemž bouřící označili pandemii koronavirus za největší konspirační teorii. Někteří drželi v rukou cedule s názvy měst a obcí, z nichž do Berlína přišli, jakož i zástavy jednotlivých německých spolkových zemí.

Reklama: