Totalita – Povinné školky a jesle indoktrinací naruší přirozená osobnostní vývoj Vaši dětí

PRAHA – OLOMOUC | Dělají to tak všechny totalitní režimy, poslankyně za Trikoloru Zuzana Majerová Zahradníková odsoudila indoktrinaci a narušení přirozeného osobnostního vývoje dětí, píše v titulku zpravodajský server světová agentury rozhlasu Sputnik, který je z rodiny zpravodajských agentur Rusko dnes.

Vzdělání dětí | foto: pxhere.com

V perexu se dočteme, že místopředsedkyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková upozorňuje na článek vysokoškolského pedagoga, ekonoma a politika Petra Macha, který byl zveřejněný v časopise Reflex. Mach bije na poplach kvůli tomu, že vláda vrací do českého právního řádu jesle. Ekonom podotýká, že chystaný zákon znevýhodní péči o vlastní děti doma, a dětem, které ještě ani nemluví, začne vštěpovat ideologii genderu a environmentalismu. Tak jak vymývali mozky dětem nacisté a komunisté – dnes je doba stejná, jen zvrácená ideologie je trošku vyšinutější.

Petr Mach bije na poplach kvůli tomu, že vláda vrací do českého právního řádu jesle. Podotýká, že chystaný zákon znevýhodní péči o vlastní děti doma, a dětem, které ještě ani nemluví, začne vštěpovat ideologii genderu a environmentalismu. Pedagog se domnívá, že tomuto sociálnímu inženýrství na dětech by se měli poslanci postavit.

K problematice se rozhodla říct své i spoluzakladatelka hnutí Trikolóra. „Dělají to tak všechny totalitní režimy. Vždy usilují o to zmocnit se dětí co nejdříve a indoktrinovat je nějakou – obvykle zcestnou – ideologií…“ napsala politička.

Pak se vrhla i na šéfku resortu, který za provedení zmíněné strategie odpovídá. „Jestliže ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová do důvodové zprávy k zákonu o jeslích napsala, že jeho cílem je nabourat ‚genderové stereotypy, na základě kterých jsou ženy vnímány jako hlavní pečovatelky, kde v pohádkách musí měnit role a nabízet genderově neutrální pohledy na otce a matky, kde panenky musí mít tmavší barvu pleti…´, pak jen následuje své totalitní politické vzory,“ myslí si Zahradníková.

Zuzana Majerová Zahradníková

Politička zdůraznila, že v normálním světě to ale funguje stejně jako v přírodě. „Všem mláďatům – a ani děti nejsou výjimkou – je nejlépe v náručí maminky,“ podotkla.

Zahradníková je hrdá na to, že ráda byla svým synům máma, pečovatelka a vychovatelka v jednom. „A uvědomuji si, že pro mnohé ženy jsou jesle jediným řešením. Chápu a vím, že je třeba tuto péči o děti do 3 let vrátit a nabídnout rodičům. Ale jen a pouze PÉČI! NE tuto šílenou indoktrinaci a narušení přirozeného osobnostního vývoje našich malinkých batolat a uzlíčků štěstí,“ uvedla politička.

Reklama: