„Multikulturní obohacení“ už přichází i do naší země

Multikulturní obohacení“ už přichází i do naší země. Slovensky mluvící Afroameričan se rozzlobil na obsluhu jídelního vozu Českých drah, která mu k hemenexu nabídla místo chleba housku, ovšem s příplatkem.

Tomio Okamura | reprofoto: facebook.com

Cestující pracovníky označil za rasisty a choval se agresivně. Vlaková četa nakonec muže z vlaku vykázala. Souprava kvůli tomu stála hodinu na nádraží v Břeclavi. Pán si asi neuvědomil, že není v Americe. V naší zemi před ním nebudeme klečet. Každý imigrant a cizinec, který se v naší zemi neumí chovat slušně či páchá kriminalitu, nechť je potrestán a deportován! Nechceme, aby naše města hořela jako v Americe či v západní Evropě.

„Muž nebyl spokojen, že v jídelním voze dostal k hemenexu chleba. Po informaci číšníka, že by si za housku musel připlatit, osočil personál za rasisty,“ řekla Blesku, který o hádce informoval, vlaková obsluha. Muž se pak choval urážlivě i k dalším cestujícím. Prý je obtěžoval a natáčel se ji na telefon.

„Chování cestujícího, jehož rukojmími se stalo přes tisíc cestujících plně obsazeného expresu, neslo známky snahy o vyvolání rasového konfliktu,“ uvedla průvodčí vlaku.

Každý imigrant a cizinec, který se v naší zemi neumí chovat slušně či páchá kriminalitu, nechť je potrestán a deportován! Nechceme, aby naše města hořela jako v Americe či v západní Evropě.

Reklama: