EU podporou deviantních úchylů se vměšuje do vnitřních věcí ČR

PRAHA | Vůdce SPD Tomio Okamura poukázal na další snahu evropských institucí vnutit Česku genderovou ideologii. Podle jeho slov je otevřená podpora Prague Pride ze strany EU názorným příkladem toho, jak se evropští politici snaží podkopávat suverenitu a tradiční hodnoty členských států. Píše zpravodajský server světová agentury rozhlasu Sputnik, který je z rodiny zpravodajských agentur Rusko dnes.

Vůdce Okamura brojí proti deviantním buznám

Tvrdí, že sexuální orientace má být soukromou záležitostí jednotlivce.Na své oficiální stránce na Facebooku český poslanec Tomio Okamura opakovaně obviňoval Evropskou unii ze snahy zasáhnout do vnitřních záležitostí České republiky. Tímto krokem je podle názoru předsedy SPD otevřená podpora letošního Prague Pride, což zapadá do celkové strategie Bruselu na prosazování genderové ideologie.

„Evropská unie jasně prokázala, že podporuje sluníčkářskou gender homosexualistickou ideologii a že se vměšuje do vnitřních záležitostí našeho suverénního státu. ‚Hrdě podporujeme letošní Prague Pride a rozmanitost, kterou ztělesňuje!‘ uvedla Evropská komise. Tohle si platíme ze svých daní,“ pohoršuje se Okamura.

Dále český politik zdůrazňuje, že rozhodně odmítá jakoukoliv diskriminaci jednotlivců na základě jejich sexuální orientace. Nicméně stát by podle něj měl zajišťovat ochranu tradičních rodin, a to z důvodu, že právě ony jsou základem stability a prosperity země a celé společnosti. Okamura se přitom staví proti umělému šíření propagandy genderové ideologie a multikulturalismu, stejně tak má odmítavý postoj vůči tomu, aby určitým skupinám lidí, zvlášt’ sexuálním menšinám, byla poskytována jakákoliv dodatečná privilegia.


Reklama: