Deviantům: Holé zadky na veřejnosti jsou stejné jako montérky v divadle

PARDUBICE | exuální orientace je soukromá věc každého, ale disponování veřejnými penězi už je věc všech. Tak by se dala shrnout reakce hudebníka a člena hnutí Trikolóra Petra Štěpánka na probíhající pochod sexuálních menšin Prague Pride. Píše zpravodajský server světová agentury rozhlasu Sputnik, který je z rodiny zpravodajských agentur Rusko dnes.

Petr Štěpánek úchylným sexuálním deviantům

Štěpánka pobuřuje i provokativní charakter akce Prague Pride, jež se každoročně koná v českém hlavním městě: „Je mi opravdu srdečně jedno, kdo komu co kam strká či nestrká a zda to provozuje sám, ve dvojici či v kolektivu, s kluky, s holkami nebo tak i tak. Jen si myslím, že stejně jako je do divadla lepší si vzít oblek než montérky, sexuální aktivity patří do soukromí a ne na ulici,“ míní politik. „Ukazování holých zadků či ňader na veřejnosti má proto stejnou logiku jako ty montérky v divadle,“ dodává.

Hlavní kritika ale míří na pražské zastupitele, kteří se rozhodli letošnímu ročníku duhového pochodu udělit rekordní dotaci. „A je úplně jedno, zda se na Václaváku, na parníku či kdekoli jinde nakrucujete z ideologických, genderových, sexistických, politických či jiných důvodů nebo jako frekventant čtyřprocentní menšiny či příslušník šestadevadesáti procentní většiny. Nemluvě o zvrácenosti toho, když nesoudní papaláši na ono vystrkování zadků a ňader posílají veřejné peníze. Naše peníze,“ uzavírá.Reklama: