Homosexualismus je zlo! Odmítáme propagaci a podporu názorů a chování ohrožující fungování rodin

Pražský magistrát velkoryse poskytl dotaci milion korun na podporu propagace LGBT komunity. Minulý týden proběhl již desátý ročník festivalu Prague Pride, zaměřený na propagaci lesbické, gay, bisexuální a transgender (LGBT) komunity, který je financovaný Evropskou unií v rámci projektu We Are Fair z programu Práva, rovnost a občanství. Jedním milionem korun ho podpořilo také vedení pražského magistrátu.

Radek Rozvoral

Hnutí SPD odmítá veškerou propagaci homosexualismu, neboť se domníváme, že sexuální orientace je soukromou záležitostí každého občana. V souvislosti s homosexualistickým festivalem Prague Pride odmítáme propagaci genderové ideologie homosexualismu i to, že festival podporuje vedení hlavního města Prahy (koalice Pirátů, TOP 09, STAN a hnutí Praha sobě poslance KDU-ČSL Jana Čižinského) finančně i vyvěšením duhové vlajky. Podpora magistrátu směrem k LGBT komunitě je dlouhodobá a hlavní město Praha je tradičně jedním z největších partnerů festivalu Prague Pride. Za současného vedení magistrátu podpora ještě zesílila. Je to vidět i na stále se zvětšujícím balíku peněz, který město spolku dává. Zatímco v roce 2017 jim město dalo 242 tisíc a o rok později 388 tisíc korun, loni to už bylo 968 tisíc korun. V době koronavirové a na ní navázané ekonomické krize vedení Prahy rozhodlo, že festival Prague Pride podpoří letos částkou milionem korun. Tyto peníze by se rozhodně daly využít účelněji.

Na pražském Střeleckém ostrově dne 3. srpna večer oficiálně začal desátý ročník festivalu Prague Pride, který přibližuje život leseb, gayů, bisexuálů či translidí (LGBT). Během týdne nabídl více než stovku akcí a místo tradičního průvodu Prahou v sobotu vyvrcholil plavbou lodí po Vltavě. Část akcí se také kvůli koronavirové epidemii uskutečnilo on-line. Sluníčkáři zastoupení na pražském magistrátu vyvěsili na jeho budovu duhovou vlajku a provedli duhové nasvícení Nové scény Národního divadla. Organizátoři letos počítali s účastí okolo 30 tisíc lidí.

Reklama: