Janeček (OKS): Jak bojovat proti Islamizaci Evropy

Prvních 10 základních bodů – rád zapracuji vaše návrhy   Nejprve si uvědomme, že osud Evropy a naší země držíme sami v ruce a ne banda politiků, kteří vám slibují měsíc před volbami hory doly. Až děsivě neprofesionální bylo včera vystoupení současného ministr obrany, který neví, o co jde. Potřebujeme profesionály a  lidi, jako je bývalý náčelník generálního štábu a bezpečnostní expert Jiří Šedivý, který  v pořadu Hyde Park na České televizi řekl: „Pokud se nebudeme schopni vypořádat s radikálním islámem, který je v Evropě na vzestupu, budeme se muset připravit na to, že budeme muset chodit se zbraní a u každého důležitého objektu mít policistu, který ho bude chránit.“

Jiří Janeček - OKS

Jiří Janeček – OKS

  1. Musíme si nejprve udělat pořádek doma. Zbavit se flákačů, co vysávají rozpočet České republiky. Myslím, že si můžeme vzít příklad ze Slovenska. Kdo si neodpracoval daný počet hodin, přišel o podporu. Jen silná ekonomika dokáže čelit danému nebezpečí.
  2. Začít používat zdravý rozum a nevolit vlády, co dělají falešnou imigrační a  sociální politiku za účelem volebních výsledků. Typické volební lži např.  snížení DPH na léky, zrušení poplatků a zlevnění dopravy v Praze. Výsledek? Stát přišel o další peníze, léky jsou dokonce i dražší než v roce 2014  a doprava? Odloženo na neurčito.
  3. Omezit vliv tzv. ekoteroristů, psedohumanitních a jiných účelových občanských sdružení. Škod už napáchali dost. Kolik lidí přišlo o práci kvůli nesmyslnému zasahování a zdržování  bytových, dopravních a průmyslových  staveb? O kolik peněz přišel náš daňový systém? Těžko spočítat. Ale miliardy to budou.
  4. Posílit a významně podpořit pravomoce policii České republiky. Chránit ji před pseudoochránci lidských práv. Policie musí mít respekt a zločinci musí nést tvrdé důsledky svého nezákonného jednání.
  5. Neúčastnit se jakýkoliv sankcí, které oslabují českou ekonomiku. Aby nakonec neplatilo přísloví: dva se perou a Islamista se směje.
  6. Neúčastnit se tzv. vývozu demokracie do zemí, které na to nejsou připraveni. Za posledních 20 let je díky této činnosti nejvíce uprchlíků od druhé světové války.
  7. Zavést opět vojenskou službu alespoň na rok. Každý muž by měl umět ochránit svoji rodinu. Armáda musí mít prestiž jako za první republiky.
  8. Zorganizovat a vycvičit dobrovolné sbory tzv. domobranu. Není možné, aby v budoucnu 3 lidské zrůdy zastřelili 12 osob včetně policisty,  jako se to stalo ve Francii. Kdyby jen tři z těchto dvanácti osob měli zbrojní pas, mohlo by to dopadnou jinak. Takhle byli odkázáni na milost a nemilost fanatikům. Doufám, že další pokusy o odzbrojení obyvatelstva ze strany Evropské unie po této události skončilo.
  9. Změnit imigrační politiku, neposkytovat ekonomický azyl  a vracet válečné uprchlíky po ukončení  konfliktu zpět do jejich země. Nastavit imigrantům jasná pravidla pro pracovní pobyt a nepřipustit omezovaní naší kultury kvůli těmto lidem. Jsou tu hosté a podle toho se musí v naší vlasti chovat.
  10. Musíme zvýšit porodnost alespoň na 2,1 dětí na rodinu. Sám mám 4 děti a vím, jak je těžké je uživit a vychovat, ale bez našich dětí zanikne naše civilizace.
Reklama: