Média i politici lžou, manipulují veřejností a plní ji nenávistí. Místo diskuse nálepkují ostatní jako extremisty, xenofoby, agenty Ruska… Občané platí daně jako ovce, ale Romové se jim smějí do očí

Média i politici lžou, manipulují veřejným míněním a plní ho nenávistí k domnělým nepřátelům demokracie stejně jako před šedesáti lety. Tak jako se dříve oponenti vylučovali z diskuzí nálepkováním revizionistů či agentů CIA, tak se dnes místo diskuze protivníci nálepkují jako extremisté, xenofobové, agenti Ruska atd. Sice jen hlupák nálepkuje a nediskutuje o podstatě názoru, ale tento trend se tady ujal i ve veřejnoprávních médiích a v politice je téměř standardem. Bohužel.

cikánský vzkaz většině

cikánský vzkaz většině

Zemřela komunistická prokurátorka Ludmila Brožová-Polednová, která byla aktivním účastníkem vykonstruovaných politických procesů v 50. Letech, a v minulosti byla odsouzena za svůj podíl na justiční vraždě Milady Horákové. Prezident Klaus jí následně udělil milost.

Podle mého názoru by bylo nejlepší na lidi jako paní Brožová zapomenout. Brožová i noví podobní aktivističtí fanatici jsou ochotní ve jménu ideologie nenávidět své bližní, a tak jako se v padesátých letech „v dobré víře“ popravovalo ve jménu komunismu, tak jsou dnes takzvaní demokraté ochotní potlačovat demokracii ve jménu demokracie a je potlačována svoboda slova ve jménu svobody slova.

Jiná doba, stejní lidé.

Považuji za skandální, že vláda ve své aktuální zprávě o extrémismu v ČR zmiňuje slušné občany, kteří demonstrovali v Českých Budějovicích proti soužití s Romy. A naopak ve vládní zprávě chybí informace o extrémně nesnášenlivých a nadřazeneckých tendencích českých muslimů, kteří u nás otevřeně hlásají nenávist a nadřazenost vůči všem nevěřícím v Alláha, tedy vůči celé české majoritě. Vloni v této souvislosti například zasahovala policie v pražské mešitě na černém mostě.
Tento nevyvážený přístup vlády se stal ve Sněmovně příčinou ostré výměny názorů mezi mnou a vládou. Startem byla moje „nemístná“ poznámka o tom, že občané platí daně jako ovce, ale Romové se jim při tom smějí do očí.

Podívejte se na video, jak jménem Úsvitu bráním ve Sněmovně slušné občany ČR proti těm nepřizpůsobivým. A opravdu této vládě nerozumím…

Zdroj: EUportal.cz

Reklama: