Za posledních několik desítek let zaznamenáváme 1086 % nárust cikánské populace

„Za posledních několik desítek let zaznamenáváme 1086 % (!!!) nárust romské populace. Při této strmé křivce růstu porodnosti nepřizpůsobivého obyvatelstva nebude mít brzy ekonomicky aktivní obyvatelstvo sílu utáhnout finančně republiku.“ Tato slova zazněla z úst slovenských poslanců (viz. video) a stejně jako my v Úsvitu i oni bijí na poplach. Podle mého názoru je nejvyšší čas situaci řešit, jinak hrozí sociální nepokoje, jelikož české majoritní společnosti dochází trpělivost…. To ostatně konstatuje i zpráva BIS (Bezpečnostní a informační služba ČR).

Tomio Okamura

Tomio Okamura

A jen dodávám, že na Slovensku tvoří Romové již téměř 10% obyvatelstva, mnozí se však stěhují k nám do ČR.

Kdy už Úsvit přestane být v českém Parlamentu v apelu na věcné a účinné řešení romské problematiky osamocený? Kdy se už v Čechách konečně zbavíme politické korektnosti? Kdy již začneme všichni pojmenovávat věci pravými jmény bez výmluv na rasismus a xenofobii?
Bohužel vládní koalice naše návrhy řešení stále zamítá, přičemž sama vláda žádné své řešení nemá. Tato vláda je absolutně neschopná problém řešit a tváří se, že se nic neděje. Za líbivými marketingovými hesly je jen prázdnota a nicnedělání.
My v Úsvitu máme jasno – CHCEME ROVNÁ PRÁVA A POVINNOSTI PRO VŠECHNY.

Je potřeba podmínit vyplácení dávek školní docházkou dětí bez neomluvených hodin a čistým trestním rejstříkem příjemců dávek, zavést povinnou docházku pro děti ze sociálně vyčleněných rodin do posledního ročníku mateřské školy (aby se naučili včas česky a hygienické návyky a nekončili kvůli neznalosti ve speciálních školách, ale měli se možnost integrovat již od útlého dětství mezi majoritu), zakázat plošně výherní hrací automaty, přijmout zákon o zastropování úroků (lichva) a zrychlit práci justice, aby za jakýkoliv kriminální čin přišel rychlý a odrazující trest. A tak dále. Jak vi díte, Úsvit má návrhy komplexního řešení, vláda nám ale naše návrhy zákonů stále zamítá, přičemž sami žádné návrhy nepředkládá.

Vlastně tato vláda již předložila dva návrhy – vláda navrhuje povinné kvóty pro Romy na vedoucí místa ve státní správě a také dotaci pro rodiny romských studentů vyšších škol 65 tis. Kč ročně. Tyto nekoncepční rasistické vládní návrhy my v Úsvitu absolutně odmítáme. Odmítáme rozlišovat občany České republiky podle rasy či barvy pleti, jak to navrhuje tato vláda. Je to odporné. 


Podívejte se na velmi poučné video z besedy se slovenskými poslanci

Převzato z autorova blogu

Reklama: