Proč nehorázně Sobotka Dienstbier lžou o islamistické imigraci/invazi?

Dlouhodobou tezí vypečené dvojky Dienstbier Sobotka je názor, že klesající porodnost nejlépe vyřeší přísun imigrantů do České republiky. Premiér to nedávno znovu potvrdil v České televizi. Bylo by laciné ho za takový blábol znovu kritizovat – kdyby… kdyby se mi do rukou nedostal další sáhodlouhý neveřejný seznam. Seznam českých lidsko-právních organizací, které živí byznys s imigranty, včetně závratných částek, které inkasují z veřejných zdrojů. Z toho, co vyplavalo na povrch, to vypadá nejméně na půl miliardy korun. A to tady ještě téměř žádní imigranti či uprchlíci nejsou. Proto biju již dlouhou dobu na poplach. Dříve než bude pozdě. Skutečnost bude ovšem daleko horší – půlmiliarda jde jen jako přímá dotace. Další peníze se bezesporu vydávají jinými cestami.

Sobotka po jednání s Babišem

Sobotka po jednání s Babišem

Seznam:

Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU)

46 786 527,- Kč

Sdružení pro integraci a migraci (SIMI)

30 079 876,- Kč

Poradna pro integraci (PPI)

22 973 418,- Kč

InBáze

10565 144,- Kč

Multikulturní centrum Praha (MKC Praha)

23 611 803,- Kč

Člověk v tísni, o. p. s.

249 628 650,- Kč

Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE)

7 016 246,- Kč

META, o.p.s. – Sdružení pro příležitosti mladých migrantů

21 042 731,- Kč

Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC)

25 969 612,- Kč

Evropská kontaktní skupina o.s. (EKS)

31 227 714,- Kč

MOST PRO, o.p.s.

6 004 237,- Kč

Lačhe Čhave (LČ) (pozorovatel)

nedohledáno

Slovo 21, z.s.

25 148 073,- Kč

AMIGA, z.s.(pozorovatel)

nedohledáno

La Strada CR, o.p.s. (pozorovatel)

1 169 596,- Kč

Poradna pro občanství, občanská a lidská práva

50 547 441,- Kč

Součet    551 771 068 Kč

 

Jenom ta půlmiliarda znamená zhruba 5000 korun na jedno narozené dítě, kdyby stát vyplácel podporu českým či moravským rodinám. A kdyby příspěvek na každé narozené dítě dostávaly jen rodiny, které pracují a žijí řádným životem a do určitého příjmu, tak by ta částka mohla být i vyšší.

Přitom by to nebyl žádný dar, ale super skvělá investice. Každé dítě narozené v dobré rodině a řádně vychované znamená pro společnost budoucí čistý příjem.

Místo, aby vláda podpořila české a moravské mladé rodiny, aby se nebály mít více dětí, tak razí tento šílený návrh na příliv cizích imigrantů, který povede k sociálním střetům a destrukci naší společnosti.

Na nemocná děcka se dělají sbírky. Penzisti mají běžně důchody 8-10 tisíc. Proč to vlády minulé i současné dopouští?

A jsme u podstaty věci – proč vlastně tento stát nepodpoří rodiny s dětmi, ale raději byznys s imigranty? Přece proto, že to je byznys. Rodiny s dětmi neumí lobbovat na ministerstvech a na vládě, neumí si vykřičet další a další peníze. Jde o byznys a tam má vždycky silnější pozici ten silnější – proto někteří politici propagují nutnost zvýšené péče o imigranty či uprchlíky. Je jim dokonce jedno, odkud pocházejí. Hlavně aby jich bylo co nejvíc. A když už si imigranty politici z našich veřejných peněz platí, tak následně ministr současné vlády Dienstbier navrhl, aby mohli volit. Přestože nemají občanství. Jistě – když už si je platí, tak ať na oplátku své chlebodárce volí. Takže naše veřejné dění mají podle návrhu ministra této vlády ovlivňovat Číňané, Arabové či Afričané?

Výše uvádím neveřejný seznam českých nevládních organizací zabývajících se péčí o imigranty včetně obdržených částek, je to více než půl miliardy korun.

Dovedete si představit, kolik peněz z našich daní poteče do peněženek těchto pravdoláskařských organizací, které se již těší – až ten opravdový příval uprchlíků skutečně přijde?

Zatím vláda letos pozvala prvních 70 muslimských imigrantů – asi aby se tu rozkoukali a připravili republiku na své další souvěrce.

Pro českého a moravského politika ale přece musí být  vždy na prvním místě naši občané, ti musí mít v prvé řadě důstojné životy, naši předci zde budovali naši zemi. A poté se můžeme začít starat o cizí, přičemž platí, že půlmiliardová zadlužená EU i ČR nemá sílu se postarat o šest miliard chudých z celého světa. Je potřeba pomáhat v jejich mateřských zemích, aby měli co nejméně důvodů odcházet, nikoliv je „zvát“ do Evropy, kde bude výsledkem sociální pnutí a destabilizace.

Zdroj: ePortal.cz

Reklama: